רויאל מדידות

מודד מוסמך זמין עכשיו!

המלצות

אני ממליץ בלב שלם על רויאל מדידות לכל מי שזקוק לשירותי מדידה מקצועיים ומדויקים לביתו או לכל פרויקט בנייה אחר. המקצועיות, המומחיות ושירות הלקוחות מצוין. המודד היה זמין לתת מענה לכל חששות שהיו לי בדרך.
Review
מיה אברהם
רחובות
תהליך מדידת הבית שלי היה חלק ויעיל. צוות המודדים הגיעו בזמן שנקבע והשתמשו בציוד וטכניקות מתקדמות כדי לבצע מדידות מדויקות. אני רוצה לציין לשבח את השירות האדיב וגם המחיר היה סביר מאוד ביחס לשוק, תודה רבה!
Review
אילת רפאלי
באר שבע
חיפשתי חברת מדידות בגוגל והגעתי אל החבר'ה הנהדרים האלו. לאחר כמה דק' של שיחה הבנתי שזה המקום. המודד הביא לנו כבר למחרת שרטוטים של כל המדידות והשירות שלו יוצא מן הכלל. תודה רבה ממליץ בחום
Review
ניר אהרוני
קרית אונו
היינו צריכים לבצע רישום פרצלציה לדירה שלנו, לא כל כך הבנו במה מדובר, נשמע שהנושא מסובך מידיי. דיברתי עם המודד של החברה, הסביר לי הכל במפורט שלח לי הצעת מחיר הוגנת מאוד. הזמנתי את השירות והיה מצוין.
Review
עדן לוי
אשדוד
ביצעו אצלי בדירה מדידה לצורך ארנונה לרשות המקומית עקב חיובים מופרזים שקיבלתי. המודד היה מקצועי והגיע בזמן וביצע את המדידה בצורה מצוינת ומדויקת. המדידה הוגשה לעירייה והכל הלך בסדר, קיבלתי כמובן החזרי תשלום.
Review
כרמל אליהו
ראשון לציון
תודה רבה לרויאל מדידות על מדידת דירה בגודל 120 מטר רבוע לצורך שיפוץ. הכל התנהל מעולה מול מעצבת הפנים. התכניות הגיעו באופן מסודר ומדויק, סה"כ מרוצה מאוד וממליץ בשמחה. בטוח שניעזר בכם בעתיד:)
Review
שושי רחמים
קיסריה
אני ממליץ על רויאל מדידות, מודד מוסמך ומנוסה שעבדתי איתו לאחרונה. ביצע לי מדידת מפה מצבית טופוגרפית ואני מרוצה מאוד מהשירות שקיבלתי ממנו. המודד הגיע בזמן והתייחס בקפידה לכל הפרטים הקשורים למדידה. אלוף ממש!
Review
דניאל גמליאל
קרית מוצקין
הזמנתי מדידה עבור תצ"ר והייתי מרוצה מאוד מהשירות שקיבלתי מהם. המודד עשה את כל המאמצים הדרושים כדי לבצע את המדידה בדייקנות. התייחסו לפרטים הקטנים ביותר ווידאו שהמדידה מתבצעת בצורה מדויקת וללא טעויות.
Review
יקיר כהן
חולון
5/5 - (34 דירוגים)