רויאל מדידות

מודד מוסמך זמין עכשיו!

חברת מדידות

בכל פרויקט בניה תצטרכו להקפיד ליישם מספר דברים על מנת לצלוח את המהמורות בדרך. אין דבר יותר מתסכל מאשר לעבוד קשה, אך בסוף הדברים אינם מסתדרים כמצופה. חברת מדידות היא חברה מנוסה שאמורה להיות אחראית על המדידות לפני הפרויקט ובמהלכו. חברות מדידה הן חלק אינטגרלי מכל פרויקט בניה, גדול וקטן כאחד.

חברת מודדים מדידות
חברת מודדים מדידות

☑️ חברת מדידות ותיקה עם המלצות

☑️ ייעוץ עם מודד מוסמך ללא עלות.

☑️ חברת מודדים עם אחריות

☑️ זמינות מידית ומחירים הוגנים.

☑️ להצעת מחיר מחברת מדידות:

חייגו עכשיו 077-9967404 📞

מתי נהוג לפנות לחברת מדידות?

תכנית מדידה צריכה להיות מוכנה עוד לפני שמתחילים את הפרויקט עצמו. הרי על סמך התוכנית שהכנתם ניתן יהיה לפנות לאנשי מקצוע שונים לצורך קבלת הצעות מחיר. בלי תכנית סדורה תמצאו את עצמכם עומדים במקום, בלי שתהיה לכם יכולת להתקדם.

מהסיבות הללו נהוג לפנות לחברת מדידות מוקדם ככל האפשר, עוד לפני שהבניה מתחילה. החברה תמדוד את השטח ותסייע לכם להפיק ממנו את מירב התועלת. רק אחרי שקיבלתם את המידות המדויקות של השטח אפשר לחשוב מה ניתן לבנות עליו ובאיזו דרך. ללא מדידה מקצועית קבלת ההחלטות עשויה להיות לוקה בחסר, היא לא תקדם אתכם למקום הנדרש מבחינתכם.

מה קורה אם לא עובדים עם חברת מדידות?

אנשים רבים שנכנסים לעיצומו של פרויקט בניה מחפשים איך לחסוך בהוצאות השוטפות. אחת המחשבות יכולה להיות מדידה עצמאית, בלי להיעזר בחברות מדידה מוסמכות. הרצון להוזיל את עלויות הפרויקט מובנות וטבעיות, אך אל תעשו זאת על חשבון המדידה. מה יקרה אם תחליטו לקחת את המושכות לידיים שלכם ולא להזמין חברת מדידות מוסמכת? החשש העיקרי יהיה ממדידה לא מקצועית שמביאה איתה גם טעויות רבות.

במצב כזה העלות הכספית אותה תוציאו על הפרויקט כולו תגדל, הנזק התדמיתי יהפוך להיות מהותי. במקום להתקדם אל עבר סיום הפרויקט ואכלוסו, תהיו בדיוק בכיוון ההפוך. לכן משתלם וכדאי לעבוד עם חברות מדידה מנוסות, כאלה שאתם סומכים עליהן בעיניים עצומות.

חברת מדידות
חברת מדידות

4 טיפים לבחירת חברות מדידה

לפני שרצים להזמין מודד מוסמך מטעם חברת מדידה חשוב לבדוק:

חברת מדידה בעלת רזומה עשיר

האחריות המוטלת על כתפיהן של חברות מדידה היא גדולה ומשמעותית. הן אלה שאמורות לספק לכם את התשתית להפוך את החלום למציאות. לכן אנו מציעים לכם לחפש חברת מדידות פנים עם ניסיון עשיר ורזומה משמעותי. כזו שתדעו כי היא תבצע את המלאכה החשובה הזו בצורה הכי טובה ומקצועית שיש.

תקראו המלצות של לקוחות קודמים

אינכם הראשונים וגם לא האחרונים שמחפשים אחרת חברת מדידות לפרויקטים שונים. אם בא לכם להיות רגועים מוטב כי תחפשו מודד מוסמך מומלץ שיספק לכם את מבוקשכם. המלצות מצד לקוחות קודמים יסייעו לכם לדעת כי אינכם עושים בחירה שתתחרטו עליה בראייה לאחור.

לוחות זמנים גמישים ומתאימים

פרויקט הבניה אמור להתחיל ולהסתיים בדיוק בזמן שיהיה לכם נוח. לכן חברות מדידה צריכות להיות חברות שמציעות לוח זמנים גמיש שמתאים לכם כמו כפפה ליד. אותם מודדים מוסמכים שמגיעים מטעם החברה צריכים להגיע אליכם מתי שנוח לכם. כך אותה חברת מדידות תתחיל את הפרויקט מהר ולא תעכב אתכם רק בגלל הסוגייה הספציפית הזו.

הצעת מחיר הגיונית ואטרקטיבית

קשה מאוד לתת אומדן מדויק לגבי מחירון מודד מוסמך מבלי להכיר את מהות הפרויקט. אך כולנו מבינים כי לכל חברת מדידות יש את המחירון שלה ואת השקפת עולמה. לכן עליכם לחפש חברות מדידה שיציעו לכם מחירים הגיוניים אך גם אטרקטיביים. אל תתפתו להסכים להצעת המחיר הכי זולה, האיכות במקרה הזה עשויה להיות לוקה בחסר.

חברת מדידה
חברת מדידה

כך מחשבים מודד מוסמך מחיר

לפני שתזמינו חברת מדידות יהיה עליכם להכיר את העלויות של העבודה כולה מתחילתה ועד סופה. מודד מוסמך מחיר נקבע בהתאם למספר רב של פרמטרים, חלקם לא באמת יהיו בשליטתכם. לכן הצעת מחיר מודד מוסמך תתקבל רק לאחר מתן פרטים אודות הפרויקט.

עם זאת ניתן להעריך פחות או יותר מהי העלות הממוצעת של חברות מדידה. כך תדעו כי מדובר על פרויקט שתוכלו להתחייב אליו, ולא כזה שיכניס אתכם להרפתקה פחות רצויה. אז כמה בדרך כלל משלמים על מנת לבצע מדידות הנדסיות?

כמה עולה מודד מוסמך?

המחיר של חברות מדידה יכול לנוע בין 1,500 עד 6,000 ש"ח לסט מדידות בממוצע. עם זאת כפי שאמרנו יכולים להיות משתנים רבים שישפיעו על המחיר. עליכם להיות ערוכים למצב בו הצעת המחיר תחרוג מעט מהגבולות המתוארים כאן.

נזכיר כי אם מדובר על מדידת נכסים לצורך ארנונה, העלות תהיה כזו שתחזיר את עצמה. לרוב כל מדידה מקצועית תהיה משתלמת, אפילו אם לא לקחתם אותה בחשבון. העלות היא לא נמוכה, אך התמורה שתקבלו כתוצאה מהמדידה המקצועית תהיה מעל ומעבר למצופה.

חברות מדידה
חברות מדידה

כיצד חברות מדידה מבצעות מדידות?

נדגיש כי לכל חברת מדידות יש את הטכניקות הייחודית שלה בהשוואה לחברות אחרות. עם זאת עליכם להכיר את צורת העבודה המקובלת, הצורה שלפיה עובדים מרבית החברות. אם פניתם לחברה המתמחה במדידת שטח דירה היא תשלח אליכם מודד מוסמך.

המודד מגיע עם ציוד מתקדם שאמור לאסוף את המידע הנמצא בקרבת מקום. באמצעות כל מיני סנסורים מתקדמים ניתן יהיה לקבל את תמונת המצב המדויקת. הנוכחות של אותו מודד מיומן מטעם חברת המדידה תהיה קריטית להצלחה כולה.

לאחר שהנתונים מתקבלים ניתן להפיק דוח מסכם בו יהיה מפורט הממצאים שהגיעו אליהם. עם הדוח הזה ניתן יהיה לגשת לרשות המקומית או לכל איש מקצוע שהוא.

כל הסיבות לבצע מדידות בהקדם

יש כאלה שאינם מבינים מדוע הם נדרשים לבצע מדידות של דירה או כל נכס אחר. הסיבה העיקרית לביצוע מדידות תהיה לקבל את תמונת המצב המדויקת ביותר טרם תחילת הפרויקט.

הרי איך תוכלו להתחיל לבנות על שטח מבלי לדעת מהו הגודל הנכון שלו? כבר שמענו על מקרים בהם התחילו לעבוד על פרויקט, אך המציאות בשטח הייתה שונה ממה שהיה נדמה קודם לכן.

בו בזמן יש כאלה שמבצעים מדידת נכס לצורכי ארנונה על מנת להוזיל את התשלום החודשי. אם נתוני הדירה אינם מעודכנים ברשות המקומית חובה לעדכן אותם בעזרת חברות מדידה שיבצעו את המדידה הכי מדויקת.

תוך כמה זמן מתבצעת מדידה מקצועית?

אין לכם מה לנסות לזרז תהליכים, האינטרס שלכם יהיה לדאוג כי המדידה תעשה במקצועיות. חברות מדידה מקצועיות יודעות איך למדוד את הקרקע ואת השטח כדי לספק תמונת מצב מדויקת. לרוב מדידה מקצועית לא לוקחת זמן, כל עוד התנאים בשטח מאפשרים מדידה אפקטיבית.

חברת מדידות ממוצעת תבצע את המלאכה תוך פחות משעה, לאחר מכן ניתן יהיה לחזור לשגרה. אך גם אם החברה מתמהמהת מעט עם משך זמן המדידה, עליכם להבין כי זה לטובתכם. הרי לא תרצו לדעת בדיעבד כי בגלל שהחברה מדדה את השטח במהירות, הנתונים לא היו מדויקים.

חברת מדידות
חברת מדידות

ניתן לחסוך כסף על ידי הזמנת חברות מדידה

אנו מבינים כי הזמנת חברת מדידות אינה כדאית אם מסתכלים על הטווח המיידי. בכל זאת מדובר על הוצאה כספית של אלפי שקלים, לא תמיד תהיו ערוכים להוציאה. אך בהסתכלות קדימה משתלם לכם לפנות לחברות מדידה שיבצעו מדידה מקצועית.

מודד מוסמך יספק לכם מסמך רשמי אותו תוכלו להגיש לרשויות על מנת לקבל הנחה בארנונה. בו בזמן תהיה לכם אפשרות להתחיל את הפרויקט בזמן ולסיימו ללא עיכובים. עם המידות המדויקות לא יהיה ספק כי כל בחירה שתעשו תהיה הבחירה הנכונה.

מחפשים חברת מדידות? פנו למומחים של רויאל מדידות!

הגיע הזמן לעצור את החיפושים אחר חברות מדידה אליהן תוכלו לפנות. המומחים של רויאל מדידות כאן על מנת לספק לכם פתרונות מדידה מתקדמים. בתור משרד מדידות מקצועי תמצאו בה אנשי מקצוע משכמם ומעלה עם ניסיון של מעל 15 שנה במדידות.

בו בזמן הצוות עושה שימוש רק בציוד מדידה מתקדם, כזה שמאפשר לו לקבל נתונים מדויקים. החברה פרוסה בכל הארץ ומציעה שירותי מדידה בכל עיר, אנו מזמינים אתכם לפנות אלינו!

כמובן! לרשותינו צוות מודדים מוסמכים עם רישיון בתוקף מטעם המרכז למיפוי ישראל, ועברו הכשרה מקיפה והשכלה תואמת לתחום המדידות

אנו מתמחים במגוון שירותי מדידות, כולל מדידות קרקע, מדידות טופוגרפיים, רישום פרצלציה, הכנת תצ"ר, מדידות נכסים לצרכי ארנונה, מדידות להיתר בניה ועוד. יש לנו ניסיון בפרויקטי מדידה למגורים ומסחריים כאחד.