רויאל מדידות

מודד מוסמך זמין עכשיו!

מדידות הנדסיות

מדידות הנדסיות הן שלב בסיסי בתהליך הבנייה שמטרתו להכיר את גבולות הגזרה. כל מי שבונה בית ירצה לדעת כי יתאפשר לו לגור בו ברווחה ולא בצפיפות. בזכות עבודתו של מהנדס מדידות כל סימני השאלה בהקשר הזה יהפכו לסימני קריאה. תדעו בדיוק מהו הגודל של הבית ואפילו כמה תצטרכו לשלם בכל חודש בחשבון הארנונה.
מדידות הנדסיות

☑️ שירותי מדידות הנדסיות לבניה

☑️ שירותי מהנדס מדידות מוסמך

☑️ שירותי מיפוי ומדידות גיאודזיה 

☑️ זמינות מידית ומחירים הוגנים.

☑️ להצעת מחיר עבור מדידות הנדסיות:

חייגו עכשיו 077-9967404 📞

מדידות הנדסיות מונעות עוגמת נפש

זה אולי נשמע לכם מעט מופרך, אך מדידה שנעשית בעזרתו של מהנדס מדידות תימנע מכם עוגמת נפש. לא תמיד מה שכתוב על הנייר ובמסמכים רשמיים אכן ישקף את המציאות הלכה למעשה. י

ש כאלה שאוהבים לעגל פינות, אך לא פעם עיגול הפינות מגיע על חשבונכם. ברגע שאתם רוכשים שטח או דירה תרצו לדעת בדיוק מהו הגודל שלה והאם יש בה ליקויים.

מדידות הנדסיות נועדו כדי שתקבלו תכניות מדידה מדויקות שמשקפות את המציאות. לא מדובר על הבטחות שנאמרות בעל פה בין המוכר לקונה, אלא על נתונים קונקרטיים.

עם סיום עבדותו של מודד מוסמך תוכלו לראות את תמונת המצב בדיוק כפי שהיא. המון אנשים בשלב הזה גילו כי מה שהם חשבו עד לאותו רגע שונה לעומת מה שנאמר להם מראש.

מהנדס מדידות מודד מוסמך
מהנדס מדידות מודד מוסמך

מהנדס מדידות – מודד מוסמך לביצוע המשימה

על פניו נדמה כי מדידות הנדסיות הן דבר פשוט, כזה שכל מי שיש לו את הציוד המתאים יכול לעשות. אך מספיק להבין מהי ההסמכה של מהנדס מדידות כדי להבין עד כמה המשימה הזו קשה ומורכבת.

אותו איש מקצוע למד את התחום על בוריו, לא סתם הוא קיבל את התואר מהנדס. בזכות הידע שהוא צבר באפשרותו לבצע מדידות מוצלחות שישקפו לכם את המציאות כפי שהיא.

מדידה הנדסית היא השלב הראשון בבניית כל נכס, לא משנה היכן בדיוק תמקמו אותו. גם אם קיבלתם את המידות המדויקות של השטח, מוטב להזמין מדידת שטח משלכם.

כזו שאתם יודעים שאין בה מניעים זרים, היא תשקף לכם את המציאות באופן אותנטי. חברת מדידות שתספק לכם מהנדס מדידות תוריד מכם מעמסה כבדה מאוד מהכתפיים.

איך מוצאים מהנדס מדידות מומלץ?

4 טיפים להזמנת שירותי מדידות הנדסיות:

לא נזכרים לחפש ברגע האחרון

המון אנשים נזכרים לחפש משרד מדידות בדקה ה-90, רגעים ספורים לפני שמלאכת הבנייה מתחילה. תזכרו כי אם אתם מחפשים איש מקצוע ברגע האחרון, המצב לא יהיה אידיאלי.

פתאום תמצאו את עצמכם עומדים עם הגב אל הקיר, מציאות שלא תרצו להיות בה בשלב הזה.

דואגים לשמוע חוות דעת אמינה

מהנדס מדידות מומלץ יהיה איש מקצוע שיש לו המלצות רבות מצד לקוחות מרוצים שקיבלו ממנו שירות. אל תבצעו מדידות הנדסיות על ידי אנשי מקצוע שאינכם קיבלתם לגביהם חוות דעת.

המלצה אחת קטנה יכולה להסיר המון סימני שאלה שנמצאים על הפרק. באותה נשימה ניתן להגיד כי ביקורת על עבודתו של המהנדס חיונית וחשובה באותה המידה.

בודקים הסמכה ורישיונות

אף אחד לא אוהב לשאול שאלות לא נעימות, אך בעת חיפוש מהנדס מדידות זה יהיה הכרחי. עליכם לדעת כי אתם בוחרים מודד מוסמך מומלץ, כזה שיש לו הסמכות ורישיונות מתאימים.

תשאלו מראש מהי ההסמכה שאיתה מגיע המהנדס, והאם יש לו רישיון מדידות הנדסיות להציג בפניכם.

מחירים זולים הם תמרור אזהרה

אנו מבינים כי הרצון למצוא מודד מוסמך זול נובע מהשאיפה לחסוך בעלויות באופן כללי. אך מדידות הנדסיות אינן יכולות להיות זולות, בטח אם מדובר על שטח מדידה נרחב.

קודם כל תחפשו מהנדס מדידות מנוסה ומיומן, רק לאחר מכן תנסו להבין מהי העלות שאותה הוא ידרוש על ביצוע המדידה.

מדידות הנדסיות נעשות לפני תחילת הבניה

ישנה נטייה לחשוב כי ניתן להזמין מהנדס מדידות בכל שלב על מנת שיבצע את עבודתו. אך מה שצריך לדעת זה שמדידות הנדסיות נעשות בשלב מוקדם, עוד לפני שמתחילים את הבנייה.

הרי המטרה המרכזית של המדידות תהיה לשקף לקבלן ולאנשי המקצוע הנוספים את תמונת המצב. אתם מצידכם תדעו בדיוק מהו הגודל של השטח שניצב לפניכם ואיך ניתן יהיה להוציא ממנו את המירב.

מודד בניה ימנע מכם כל מיני טעויות שעשויות לעלות ביוקר ולעכב את כל הבנייה עצמה. אין דבר יותר משמח מאשר לראות כי אותן מדידות הנדסיות משקפות את תמונת המצב הרצויה.

מדידות הנדסה
מדידות הנדסה

כמה יעלה לכם להזמין מהנדס מדידות?

כמו בעת הזמנת בעלי מקצוע אחרים, גם בעת הזמנת מהנדס מדידות המחיר הוא שיקול משני. מודד מוסמך מחיר יקבע רק לאחר שמבינים את גודל המשימה ואת היקפה. לא פעם המחיר הראשוני יהיה שונה בתכלית בהשוואה למחיר הסופי אותו הלקוח נדרש לשלם.

קיימים משתנים רבים שמשפיעים על העלות של מדידות הנדסיות, את חלקן אי אפשר לצפות מראש. אך אין ספק כי מדידות פנים וקרקע על ידי מהנדס מדידות חוסכות לכם כסף.

מדידה מדויקת תאפשר לכם להבין איך לבצע את המשימה על הצד הכי טוב שיש. כל טעות בעת הבניה עולה כסף, זוהי ההזדמנות שלכם לחסוך קצת. העלות הממוצעת של הזמנת מהנדס מדידות תנוע בין 1,500-3,000 ש"ח.

מדידה הנדסית היא חובה ולא רשות

שוקלים לוותר על מדידות הנדסיות? חשוב להבין כי מדידה הנדסית על ידי מודדים מוסמכים היא חובה. על מנת שתוכלו להיות זכאים להיתר בניה חובה עליכם להציג את ממצאי המדידה. רק לאחר שתראו בדיוק מהן התוצאות של אותה מדידת שטח ניתן יהיה להתקדם אל עבר השלב הבא.

שירותי מדידות הנדסיות הפכו להיות לפרמטר עליו אינכם יכולים לוותר בשום שלב. מעבר לכך שמדובר על חובה מטעם הרשות המקומית, הן גם עושות לכם ולאנשי המקצוע סדר רב.

לא עובדים על רגל אחת כאשר מדובר על פרויקט בניה, גם אם היקפיו קטנים יחסית. עליכם להבין מראש איך אתם נכנסים אל תוך הפרויקט, ולא פחות חשוב כיצד תסיימו אותו.

תכנית מדידה הנדסית
תכנית מדידה הנדסית

הדרך הנכונה לחסוך בעלויות של מדידות הנדסיות

מהנדס מדידות מחיר אינו זול במיוחד, כפי שאמרנו המחיר לא אמור להיות הפרמטר העיקרי. לצערנו יש כאלה שבוחרים חברת מדידות הנדסיות רק על סמך הצעת המחיר שהיא תספק להם.

אם בכל זאת חשוב לכם לנסות לחסוך בהוצאות, יש כמה דרכים להוזיל את העלות של מהנדס מדידות. המחיר של חברת מדידות הוא אינדיבידואלי, לכל אחת יש את המחירון שלה.

אנו מציעים לכם לבצע השוואת מחירי מדידות הנדסיות בין מספר חברות שונות. מהנדס מדידות מחיר נקבע בין היתר לפי התזמון של ההזמנה, תחפשו את הטיימינג הנכון ביותר.

רויאל מדידות – מהנדס מדידות מומחה לשירותכם!

רוצים להתחיל את פרויקט הבניה, אך עדיין לא ביצעתם מדידות הנדסיות? עם רויאל מדידות אינכם צריכים עוד לדאוג לעניין הזה. מודדים מוסמכים זמינים לשירותכם, כל מה שאתם צריכים לעשות זה רק ליצור קשר!

החברה תעמיד לרשותכם מודד ארנונה שמבצע בין היתר גם מדידות הנדסיות. כל מהנדס מדידות שיגיע מטעם החברה מביא איתו ניסיון רב של עשרות שנים בתחום. בו בזמן הצוות עושה שימוש רק בציוד מתקדם ומספק שירותי מדידה בכל הארץ.

5/5 - (36 דירוגים)

מאמרים נוספים