רויאל מדידות

מודד מוסמך זמין עכשיו!

מדידות לאדריכלים

מדידות אדריכליות עשויות להישמע כמו עוד דרך לנסות להוציא מכם כסף שלא לצורך. אך ברגע שמבינים את המשמעות של מדידות לאדריכלים מבינים עד כמה הן משמעותיות. אם אתם הולכים לבנות בית חדש או לשפץ את הדירה הקיימת חובה עליכם להכיר מונח זה. לאחר שתכירו את המשמעות של מדידות מהסוג הזה ניתן יהיה לחפש אחר מודד מוסמך.
מדידות לאדריכלים

☑️ שירותי מדידות לאדריכלים ומעצבים

☑️ הכנת תכנית מדידה אדריכלית

☑️ מודד פנים מקצועי ומוסמך

☑️ זמינות מידית ומחירים הוגנים.

☑️ להצעת מחיר עבור מדידות לאדריכלים:

חייגו עכשיו 077-9967404 📞

מדידות אדריכליות – מה זה אומר?

לפני שנדבר על מדידות לאדריכלים מוטב כי תבינו את תפקידו של אדריכל בתכנון הבית. האדריכל הוא המוח שעומד מאחורי התכנון של הבנייה, בזכותו החלום יהפוך למציאות ברת קיימא.

אך כיצד אדריכל יכול לעבוד מבלי שתהיה לו תכנית מדידה מדויקת ונכונה? עם תכנית המדידה יכול האדריכל להבין מהן המגבלות והן האופציות שניצבות מולו.

מדידות אדריכליות מאפשרות לכל אדריכל להכיר את השטח עליו יבנה הבית או שבתוכו יתבצע השיפוץ. רק אחרי שהאדריכל יקבל את התוכנית המסודרת ניתן יהיה להתקדם אל עבר השלב הבא.

אדריכלים לא ירצו לעבוד לחינם, בטח אם הם יודעים מראש שהעבודה לא תניב פירות. עם מדידות לאדריכלים תראו כיצד התכנון שאותו תכנן האדריכל רוקם עור וגידים לנגד עיניכם.

בזכות מדידות אדריכליות תדעו כי אינכם עושים מאמץ שלא יוביל אתכם להשגת התוצאה הסופית.

מדידות אדרכיליות
מדידות אדרכיליות

רק מודד מוסמך מבצע מדידות לאדריכלים

האם התפשרתם בעת בחירת האדריכל שיהיה אחראי על ביצוע הפרויקט? ככל הנראה בחרתם את האיש הנכון עליו אתם סומכים בעיניים עצומות. כפי שבחרתם את האדריכל בזהירות ובקפידה, כך יהיה עליכם לבחון את מי שיבחר לצורך מדידות פנים.

מדידות אדריכליות יכולות להיעשות רק על ידי מי שמכיר את התחום הזה על בוריו. אנו מציעים לכם לחפש מודד מוסמך מומלץ שמגיע עם הידע ועם ההבנה כיצד עושים את העבודה כנדרש.

לאחר שתמצאו חברת מדידות או פרילנסר ניתן יהיה להמשיך הלאה בתוכנית. ישנו הבדל מהותי בין מדידות לאדריכלים שנעשות בצורה מקצועית לבין כאלה שנעשות בחוסר מקצועיות.

איך תדעו את מי לבחור לצורך מדידות לאדריכלים?

מחפשים מי שיבצע מדידת שטח או דירה לצורך מדידות אדריכליות? המבחר הענק של האפשרויות עשוי לגרום לכם ללכת לאיבוד. בשלב הראשון חובה לחפש משרד מדידות שמתמחה במדידות לאדריכלים.

מדידה המיועדת לאדריכלים תהיה שונה בהשוואה למדידות לקבלת היתר בניה או כל פרוצדורה אחרת. היזהרו ממודד מוסמך זול שעלו לבצע מדידות לא מקצועיות או לא מדויקות לפני עבודתו של האדריכל.

תחפשו מודד שמספק אחריות על אותם מדידות אדריכליות לפני ביצוען. עם האחריות תוכלו לדעת שיש לכם אל מי לפנות במקרה של בעיה.

כמובן שאי אפשר להתעלם מהעלות של מדידות אדריכליות, תוודאו כי מדובר על מחיר סביר ביחס לתמורה. אך כפי שכבר אמרנו היזהרו מהצעות מחיר מאוד זולות באופן שמעלה תהיות.

מדידה אדריכלית
מדידה אדריכלית

4 טיפים לבחירת חברה למדידות לאדריכלים

לפני שאתם מזמינים מודד מוסמך, בדקו את הדברים האלה:

התמחות במדידות אדריכליות

לכל מהנדס מדידות יש את ההסמכה שלו, עליכם לבחון את ההסמכה טרם הבחירה. עליכם לבחון איזה מודד מוסמך מסוגל לבצע מדידות אדריכליות לפי כל הדרישות שלכם.

רק כך תדעו כי אתם בוחרים את המודד המתאים לביצוע המשימה החשובה. טעות אחת קטנה במדידות עשויה לסבך אתכם עם הוצאות לא צפויות.

מחירים משתלמים למדידות לאדריכלים

המחיר הסופי אותו תשלמו על מדידת בית לפני שיפוץ יקבע רק לאחר הגעת המודדים למקום. לכל מודד מקצועי יהיה את המחיר שאותו הוא גובה על מדידות אדריכליות.

אנו מציעים לכם לעשות תיאום ציפיות מלא בכל הנוגע למחיר כדי שלא תהיו מופתעים בעת סיום המדידה.

זמינות מיידית לביצוע מדידות

מדידות לאדריכלים צריכות להיעשות בדיוק מתי שאתם פנויים ומוכנים לבצע אותן. אל תזמינו איש מקצוע כאשר אינכם נמצאים בקרבת מקום ומפקחים בדיוק על העבודה שלו.

לכל מומחה מדידות אדריכליות יש את מידת הזמינות שלו, תוודאו כי הזמינות תואמת לזמינות שלכם.

המלצות מצד לקוחות קודמים

לפניכם היו אנשים נוספים שחיפשו מודדים מוסמכים למדידות אדריכליות. למה שלא תשמעו מה יש להן לספר על השירות שהם קיבלו? יכול להיות שתגלו המלצות על אנשי מקצוע שונים.

בו בזמן תוכלו לשמוע לאיזה חברת מדידות לאדריכלים מוטב לא לפנות מכיוון שהיא לא עומדת בהתחייבויות.

עלות מדידה אדריכלות
עלות מדידה אדריכלות

ביצוע מדידה אדריכלית עלות ומחירים

כמה יהיה עליכם לשלם כדי לבצע מדידות לאדריכלים? המחיר משתנה בהתאם לאופי המדידה ובהתאם למקום בו היא אמורה להתבצע. מהסיבה הזו קשה להגיד על רגל אחת כמה בדיוק יהיה עליכם לשלם. לא פעם הצעת המחיר הראשונית משתנה כאשר מתווספים עוד אילוצים שלא נלקחו בחשבון.

עם זאת חשוב שתבינו מראש כמה תעלה מדידת קרקע לפני עבודתו של אדריכל מקצועי. המחיר של מדידות לאדריכלים עשויות לנוע בין 1,500 ש"ח ל-3,500 ₪ לתכנית מדידה ועד כ-7,000 ₪ לסט מדידות לפרויקט בניה.

השוואת מחירים מקיפה לפני בחירת האיש הנכון לביצוע המשימה תוכל לחסוך לכם כסף. אין סיבה שתשלמו ביוקר מבלי לקבל משהו בתמורה, עליכם להבין מה כולל בתוכו המחיר.

תוודאו היטב כי יש לכם אחריות מקיפה על אותם שירותי מדידה שתקבלו. עם סיום העבודה תדעו כי האדריכל יכול להיכנס למקום, ולבצע את מה שהוא הכי יודע לעשות.

אמרתם מדידות לאדריכלים? אמרתם רויאל מדידות!

מעוניינים לעשות מדידות לאדריכלים, אך לא יודעים אל מי לפנות? אתם יכולים להפסיק את החיפושים כי יש לכם עם מי לדבר ואל מי לפנות. רויאל מדידות הינה חברה מובילה המספקת שירותי מדידה לכל צורך שהוא.

החברה פועלת בתחום כבר מעל 15 שנה, כך שבאמתחתה רזומה עשיר. את השירות מספקת החברה בכל הארץ, כאשר היא עושה שימוש רק בציוד מתקדם.

אז למה אתם מחכים? התקשרו עוד היום כדי לקבל שירות מדידות ממומחים בתחום.

5/5 - (36 דירוגים)

מאמרים נוספים