רויאל מדידות

מודד מוסמך זמין עכשיו!

מדידות

אם הגעתם לכאן סימן שאתם מחפשים או צריכים מדידות מסוג כזה או אחר. שירות מדידה יכול להינתן מכל מיני סיבות, כאשר המטרה המרכזית תהיה להשיג תכנית מדידה מדויקת. לאחר מכן עם תכנית המדידה ניתן יהיה לבצע מנעד רחב של פעולות. אז מה אתם צריכים לדעת על שירותי מדידות? מי מוסמך להעניק את השירות הזה?

שירותי מדידות – למה צריך להזמין מודד מוסמך?

מדידת בית או קרקע חייבת להיעשות על ידי מודד מוסמך שמעניק שירותי מדידה. יש כאלה שיוצאים מנקודת הנחה כי הם יכולים לבצע מדידות לבד, מדוע להשקיע על כך כסף? אך השורה התחתונה היא שמדידות חייבות להיעשות על ידי מי שחי את התחום הזה.

כפי שאתם בוודאי מבינים כל טעות קטנה עשויה להוביל לשרשרת שלמה על טעויות נוספות. במקום לחסוך בכסף תגיעו למצב בו אתם נאלצים להוציא הרבה מעבר למה שדמיינתם. עליכם לקחת בחשבון כי ביצוע מדידות מצריך שימוש במכשור מתקדם וחדשני.

לא בטוח שיש לכם את המכשור הנדרש כדי למדוד את שטח הבית או את שטח הקרקע. מהסיבות הללו אנו מציעים לכם להזמין שירותי מדידה על ידי מודדים מוסמכים. הם יגיעו עד אליכם ויבצעו בדיוק את המשימה אותה הם מיומנים ומנוסים בביצוע.

מה עושים במסגרת שירותי מדידה?

שירותי מדידה הם מנעד רחב של שירותים הניתנים על ידי משרד מדידות מקצועי. השירותים הללו מאפשרים לכם להבין מהו בדיוק שטח הדירה או הקרקע הניצבים מולכם.

עם מודד מוסמך ניתן יהיה לבנות תכנית מדידה חד משמעית איתה אפשר לעבוד. ללא תכנית מדידה מדויקת וברורה תתקשו להבין מהן האפשרויות שניצבות מולכם.

במסגרת ביצוע מדידות מגיע מודד מוסמך המתמחה במדידות לבדוק את הדירה או הקרקע מקרוב. הוא משתמש במגוון רחב של אמצעים טכנולוגיים כדי לבצע את המדידות בצורה הכי מדויקת שיש. לאחר מכן הוא מרכיב את התוכנית ומעביר אותה אליכם כדי שתוכלו להשתמש בה לצרכים שונים.

מחירון מדידות – אל תשלמו ביוקר!

השוואת מחירי שירותי מדידה תאפשר לכם לדעת כי אינכם משלמים ביוקר. אך עדיין עליכם לדעת כי לכל חברת מדידות יהיו את המחירים שלה בהתאם למדיניותה. אל תיתנו למחירים לסנוור אתכם, בכל זאת ישנם פרמטרים נוספים שחובה לקחת בחשבון.

העלות של שירותי מדידות יכולה להתחיל מ-1,500 ש"ח כאשר מדובר על מדידה יחסית בסיסית. עליכם לדעת כי מחיר מודד מוסמך יכול להגיע גם עד 6,000 ש"ח אם תרצו לבצע מדידה מסובכת ומורכבת או אולי סט מדידות להיתר בניה.

אך השורה התחתונה היא שעם שירותי מדידה תוכלו לחסוך כסף ולבצע את העבודה במהירות. מבלי לדעת מהן המידות המדויקת של השטח שניצב מולכם, לא תהיה אופציה להתחיל את הפרויקט. זה לא משנה אם מדובר על שיפוץ דירה, פרויקט בניה חדש או כל סיבה אחרת.

אילו סוגי מדידות ניתן לקבל?

יש מגוון גדול של שירותי מדידה לפניכם ה-4 הנפוצים:

מדידת בית לפני שיפוץ

רוצים לשפץ את הבית ולהפוך אותו להיות כמו חדש? מדידת בית לפני שיפוץ זה חובה לפני שמתחילים את מלאכת השיפוץ חובה לבצע מדידה מדויקת.

שירותי מדידה בהקשר הזה הכרחיים כדי שהקבלן והאדריכל יעבדו עם המידות הנכונות של הבית. הרי אי אפשר לתכנן תוכניות, ובסוף לגלות כי המציאות שונה ממה שהיה נדמה בעין.

מדידות קרקע לבניה

רכשתם קרקע לבניה? עוד לפני שאתם מזמינים את הקבלן להתחיל את הבניה יהיה עליכם לבצע מדידת קרקע לבניה. חובה למדוד את הקרקע כדי לקבל היתר בניה המאפשר לקבלן לבצע את עבודתו.

שירותי מדידה להיתר במקרה הזה הם חובה ולא רשות, עליכם לדעת זאת לפני שתתחילו את הפרויקט כולו.

מדידת לצורך ארנונה

מדידת ארנונה נדרשת כאשר אתם חושבים כי תשלום הארנונה הינו גבוה מהנדרש. שירותי מדידה הכרחיים כדי לבדוק האם הנתונים הנמצאים ברשות המקומית הינם נתונים מעודכנים.

מדידת פנים במקרה הזה יכולה לגלות כי התשלום ששילמתם לקבלן עבורה הבית שקניתם, אינו משקף את גודל הדירה ביחס לתכניות.

מדידת דירה לפני קנייה או מכירה

מוכרים וקונים של נכס מחויבים להזמין שירותי מדידה כדי לדעת מה הם מקבלים או נותנים. מוכר הדירה צריך לבצע מדידת בית על מנת שיוכל לדרוש את המחיר הנכון על הנכס.

מי שקנה דירה מקבלן רצוי לפנות למשרד מדידות בכדי לבצע מדידה לפי חוק המכר על מנת להיות בטוח שלא מוכרים לו חתול בשק.

כמה פעמים נעשים שירותי מדידה?

היקף שירותי מדידה נקבעים לפי אופי הפרויקט ולפי הדרישה איתה אתם מגיעים. השאיפה תהיה לתת לכל לקוח בדיוק את מבוקשו, יש כאלה שמאוד פדנטים בהקשר הזה. אם מדובר על מדידה להיתר בניה, יכול להיות שתאלצו לחזור עליה מספר פעמים לפי הנחיות הרשות המקומית במקרה שישנם השגות מצד הרשות.

מדידות ארנונה נדרשת במרבית המקרים פעם אחת מכיוון שהיא משקפת את המהות העיקרית. למומחים המעניקים שירותי מדידה יש את כל הכלים לספק לכם את מבוקשכם.

גם אם מדובר על מדידה שחוזרת על עצמה, התשלום לא חייב להרקיע שחקים. בהתאם לתקציבכם בונים תכנית מדידה אפקטיבית שתספק את התמורה הסופית.

כמה פעמים תצטרכו למדוד את השטח או את הדירה? המומחים של רויאל מדידות כאן לספק לכם תשובות.

שירותי מדידה עם מומחי רויאל מדידות

למה כדאי לכם להזמין את המומחים של רויאל מדידות לצורך קבלת שירותי מדידות? יש כמה סיבות שלא ישאירו לכם מקום לספק קטן או אולי להמשיך בחיפושים אחר מודד מוסמך.

בראש ובראשונה מדובר על חברה מנוסה, החברה מבצעת מדידות כבר מעל 15 שנה במגוון רחב של פרויקטים. בנוסף, הצוות של החברה דואג להשתמש כל הזמן בציוד מתקדם לביצוע המדידות.

הכלים הכי חדישים ומתקדמים מאפשרים לבצע את המדידה בצורה מדויקת ואמינה. כמו כן, החברה מעניקה שירותי מדידה בכל הארץ ומעניקה שירותי מדידה במרכז, בצפון, בשפלה ובדרום ללא שום מגבלה.

כמובן! לרשותינו צוות מודדים מוסמכים עם רישיון בתוקף מטעם המרכז למיפוי ישראל, ועברו הכשרה מקיפה והשכלה תואמת לתחום המדידות

אנו מתמחים במגוון שירותי מדידות, כולל מדידות קרקע, מדידות טופוגרפיים, רישום פרצלציה, הכנת תצ"ר, מדידות נכסים לצרכי ארנונה, מדידות להיתר בניה ועוד. יש לנו ניסיון בפרויקטי מדידה למגורים ומסחריים כאחד.