רויאל מדידות

מודד מוסמך זמין עכשיו!

מדידת מבנים

כדי לבצע מדידת מבנים יהיה עליכם לחפש מודד מוסמך המגיע עם ידע וניסיון בתחום. מדידה של מבנה קיים יכולה להתבצע מכל מיני סיבות, עליכם לבחור את האדם הנכון לביצוע המשימה. רוצים למדוד את המבנה שבבעלותכם? הצוות של רויאל מדידות כאן על מנת לבצע את המדידה בדיוק המרבי.
מדידת מבנים

☑️ ביצוע מדידת מבנים לכל צורך.

☑️ מודדים בניינים בכל גודל.

☑️ הכנת תכניות מדידה מדויקת

☑️ זמינות מידית ומחירים הוגנים.

☑️ להצעת מחיר עבור מדידת מבנה:

חייגו עכשיו 077-9967404 📞

כל הסיבות לבצע מדידת מבנים

שאלתם את עצמכם מדוע אתם צריכים לבצע מדידת מבנה? את המדידה עצמה אינכם מבצעים, אך תצטרכו להזמין מודדים מוסמכים לביצועה. אם תתמהמהו עם ביצוע המדידה, לא מן הנמנע כי התמורה תהיה בהתאם. ריכזנו לכם את הסיבות השכיחות ביותר שבגינן תצטרכו להזמין חברת מדידות לביצוע מדידה למבנה.

מדידת מבנה
מדידת מבנה

מדידת בית לפני שיפוץ

מעוניינים לשפץ את המבנה הקיים? לפני שמתחילים את מלאכת התכנון, חובה לבצע מדידת בית לפני שיפוץ. עם תכנית מדידה אפשר לבצע תכנון קפדני, כזה שיבוא לידיי ביטוי הלכה למעשה בתוך הבית עצמו. אל תתחילו לשפץ מבלי שביצעתם מדידה מדויקת למבנה.

מדידת נכסים לצורכי ארנונה

חשבון הארנונה גבוה בצורה לא פרופורציונאלית? אין סיבה שתשלימו עם המציאות הזאת. מדידות לארנונה של המבנה יאפשר לכם לבקש מהרשות המקומית לבצע חישוב מחודש של תשלומי הארנונה. כך אולי תגלו כי התשלום אותו אתם משלמים אינו מתכתב עם המציאות.

מדידת מבנה לצורך הערכת שווי

ברצונכם למכור את הנכס אשר בבעלותכם? חובה עליכם לדרוש את המחיר המדויקת ביותר בהתאם לגודלו. עד שלא תמדדו את הנכס, לא תדעו בדיוק כמה נכון לדרוש, ומהו הסכום המתאים למכירה. עם מדידה מדויקת של הנכס תוכלו לדרוש את אשר מגיע לכם.

מדידת מבנה משתלמת מבחינה כספית

כמה תצטרכו לשלם על מנת לבצע מדידה של מבנה? מדידת מבנים אינה זולה, בטח אם תזמינו משרד מדידות לביצוע המלאכה כולה. עם זאת בראייה קדימה, תבינו מיד כי משתלם לכם למדוד את המבנה.

לא משנה אם תעשו זאת לפני שיפוץ, לצורכי ארנונה או מכל סיבה אחרת. ברגע שאתם מודדים את המבנה, תוכלו למנוע בעיות עתידיות שיגררו הוצאות כספיות גבוהות.

טוב להיות מוכנים לכל תרחיש, גם אם זה נדמה לכם כמו צעד מחמיר או מיותר. כל מי שביצע מדידה של מבנים על ידי מודד מוסמך מבין את חשיבות המדידה ביום שאחרי.

מחירון מדידת מבנים
מחירון מדידת מבנים

כמה תשלמו על מדידת מבנה?

כבר עכשיו נוכל לספר לכם כי כדאי מאוד לבצע השוואת מחירים בין משרדי מדידות באזור מגוריכם. לכל חברת מדידות יש מחירון מדידות משלה, לעיתים הפערים יהיו לא קטנים. בכל זאת ישנו טווח מחירים למדידות מבנה, דבר שמחייב אתכם להיערך לפיו.

כך לא תמצאו את עצמכם משלמים יותר ממה שהייתם אמורים לשלם בגין השירות. המחיר למדידה של מבנה עשוי להתחיל מ-1500 ₪ עבור מדידה בסיסית ועד ל-5,000 ₪ עבור מדידה נרחבת. אל תביאו את עצמכם למצב בו אתם משלמים ביוקר, בלי שתהיה לכך סיבה מוצדקת.

אל תבצעו מדידות מבנה באיחור!

בא לכם לחכות עם מדידת מבנים? תזכרו כי הזמן יכול להיות קריטי בכל הנוגע להמשך הדרך. לרוב עד שלא תהיה בידיכם תכנית מדידה אפקטיבית, לא תהיה אפשרות להתקדם במעלה הדרך. הקבלן או האדריכל ימתינו לקבלת התוכנית המדויקת שתאפשר לכם לקבוע מה הולך להיות הצעד הבא.

חברת מדידות מבינה את חשיבות המדידות, ולכן היא מספקת זמינות גבוהה. האחריות שלכם תהיה להזמין משרד מדידות בזמן הנכון, ובכך למנוע מציאות בה הפרויקט כולו יהיה בהמתנה. גם אם תרצו לבצע מדידת מבנה לצורכי ארנונה, תיקחו בחשבון כי כל חודש אתם משלמים יותר.

דגשים חשובים לפני הזמנת חברת מדידות

אל תתפשרו על מודד שאינו מקצועי, בדקו לפני כן את הדברים האלו:

מודדים מוסמכים עם רישיון רלוונטי

לא כל מי שמעוניין לבצע מדידת מבנים יעשה זאת בהתאם לציפייה הנדרשת. רק מודד מוסמך שמגיע עם רישיון מדידה יצליח לעמוד בציפיות, ולבצע את המשימה בצורה האידיאלית. אינכם יכולים לסמוך על מודדים שלא מגיעים עם רישיון, לא משנה אילו הבטחות הם מבטיחים.

מחיר זול לא בהכרח משתלם

המון אנשים מחפשים משרד מדידות שמציע מחירים זולים, כמה שיותר זולים כך יותר טוב. אך האם חשבתם מה תקבלו בהתאם למחיר אותו תשלמו? מחירים זולים משמעותם תמורה ירודה. מבחינתכם שווה לשלם יותר על מדידת מבנה, בידיעה כי המדידה תתבצע בדיוק הנדרש.

מתן אחריות על המדידה

מה יקרה עם השלמת המדידה עצמה? מבחינתכם תרצו לדעת כי לא הולכות להתעורר בעיות ביום שאחרי. זוהי הסיבה שבגינה לאחר מדידת מבנה תרצו לקבל אחריות על השירות עצמו. בדיוק כמו שכל איש מקצוע נותן אחריות על עבודתו, כך בדיוק גם אמור לתת מודד מוסמך.

מדידות מבנים זה רק רויאל מדידות

צריכים למדוד את המבנה שבבעלותכם, ולא יודעים אל מי לפנות? אתם יכולים להפסיק את החיפושים. חברת רויאל מדידות כאן על מנת לספק לכם שירותי מדידת מבנה בצורה טובה ומהירה.

החברה שלנו מספקת שירות מדידות בפריסה ארצית עם ציוד מתקדם ומשוכלל. מעבר לעובדה הזאת, כל מודד מוסמך שיגיע אליכם מטעם החברה מחזיק ברישיון מדידה ובעל ותק של שנים רבות בתחום.

5/5 - (36 דירוגים)

מאמרים נוספים