רויאל מדידות

מודד מוסמך זמין עכשיו!

מודדים מוסמכים

מודדים מוסמכים הם אנשי מקצוע שאמורים למדוד שטח או מבנה קיים באמצעות כלים טכנולוגיים מתקדמים. מדידה מקצועית ואפקטיבית אפשרית רק על ידי בחירה באיש המקצוע הנכון. מודד מוסמך יגיע אליכם לנכס או לשטח כדי לבצע את המדידה ולספק מדידות מדויקות ככל האפשר.

מודדים מוסמכים
מודדים מוסמכים

☑️ צוות מודדים מוסמכים עם רישיון

☑️ ייעוץ עם מודדים מורשים ללא עלות.

☑️ מתמחים בכל סוגי המדידות

☑️ זמינות מידית ומחירים הוגנים.

☑️ להצעת מחיר ממודדים מוסמכים:

חייגו עכשיו 077-9967404 📞

מהו תפקידם של מודדים מוסמכים?

למראית עין נדמה כי התפקיד של מומחי מדידות הוא שולי בהשוואה לשאר בעלי המקצוע. אך התפקיד שאותו ממלאים אותם אנשי מקצוע הינו חיוני וקריטי לתחילת הבנייה.

ללא מדידה מדויקת יהיה לכם קשה עד כמעט בלתי אפשרי להתחיל את העבודה עצמה. תכנית מדידה היא הבסיס לתחילת העבודה, בלעדיה תמצאו את עצמכם הולכים אל הלא נודע.

תפקידו של מודד קרקע הינו למדוד את השטח הקיים בצורה מדויקת ונכונה. אחרי המדידה תפקידו הנוסף יהיה להעניק מסמך רשמי שאיתו ניתן יהיה לגשת לרשויות או לאנשי מקצוע נוספים.

במקרה של מבנה קיים תפקידה של חברת מדידות יהיה למדוד את שטח המבנה. רק ברגע שהמדידה נעשתה על ידי מודדים מוסמכים ניתן יהיה להגיש את המסמכים לגופים רשמיים.

מודדים מוסמכים המרכז למיפוי ישראל
מודדים מוסמכים המרכז למיפוי ישראל

אזורי שירות שמספקים מודדים מוסמכים

מודד מוסמך חייב להחזיק ברישיון מדידה בתוקף

אנשי מקצוע רבים משווקים את עצמם בתור מודדים מוסמכים לביצוע המלאכה החשובה. אך האם אתם יכולים לסמוך על כל מי שמציג את עצמו כמודד מוסמך? התשובה שלילית. מודדים מוסמכים חייבים להחזיק ברישיון מדידה בתוקף מטעם המרכז למיפוי ישראל שמוכיח כי הם עברו את ההכשרה הנדרשת.

מדידת נכסים לצורך ארנונה או לכל צורך שהוא ידרוש דיוק מרבי וידע מקיף. אם אינכם רוצים להזמין בעל מקצוע לא מיומן חובה עליכם לבחון את העניין הזה.

אם ישנו מומחה מדידת שטח שאינו מציג את רישיונו, סימן שיש לכם מה לחשוש. הדרישה הזו צריכה להיות דרישה בסיסית כמו שדורשים רישיון ותעודות מאנשי מקצוע אחרים.

פעולת המדידה שיכולה להיראות על פניו כפעולה פשוטה מתבררת כמסובכת. טעות אחת קטנה במדידה עשויה להביא אתכם להתמודד עם בעיות שלא לקחתם בחשבון. אל תכניסו את עצמכם לסיטואציה בעייתית, כזו שהיה ניתן למנוע אותה מבעוד מועד.

מודדים מורשים
מודדים מורשים

איך בוחרים בהצלחה מודדים מוסמכים?

ישנם כמה פרמטרים שצריך לבדוק לפני שבוחרים מודד, לפניכם 4 דברים חשובים:

מחיר זול? לא בטוח שכדאי!

המחשבה כי עדיף לחפש מודדים מורשים במחיר זול אינה תהיה עדיפה ברוב המקרים. מודד קרקע מוסמך אמור לדרוש מחיר הוגן על עבודתו, כזה שמשקף את מהות העבודה. בו בזמן המחיר חייב להיות הגיוני ביחס לתמורה, אל תשלמו ביוקר על שירותי מדידה.

ניסיון רב בתחום המדידות

מדידת שטח דירה היא מלאכת מחשבת של ממש, כזאת שמחייב עבודה יסודית ומדויקת. רק מודדים מוסמכים עם ניסיון עשיר בתחום יעמדו בציפיות שקבעתם מראש. ללא ניסיון בתחום המדידה יהיה מדובר על סיכון שלא בטוח שיהיה שווה את ההשקעה. מראש תחפשו איש מקצוע מנוסה שעוסק בתחום שנים ארוכות.

גמישות מבחינת לוחות זמנים

מודדים מוסמכים חייבים להגיע אליכם לשטח או לנכס מתי שנוח לכם. אין סיבה שתצטרכו לשנות את כל התוכניות על מנת לקבל את אותו איש מקצוע. מודד מוסמך שמציג גמישות בכל הנוגע לזמינות יהיה עדיף על פני מודדים שמציגים לוחות זמנים מוגבלים.

חוות דעת חיובית מלקוחות

בשביל השקט הנפשי שלכם מוטב לחפש מודדים מוסמכים שיש להם פידבק חיובי מלקוחות אחרים. כלומר שהם מספקים שירות טוב ואמין, אך בו בזמן גם מציגים מחירון מודד מוסמך שפוי ואטרקטיבי. אם אחרים היו מרוצים מהשירות, אין סיבה שגם אתם לא תהיו.

שירותי מודדים מוסמכים
שירותי מודדים מוסמכים

חובה להזמין שירותי מדידה מקצועיים

המחשבה כי אפשר לוותר על הזמנת מודדים מוסמכים אינה מתכתבת עם המציאות. האם יצא לכם לנסות למדוד את שטח הדירה או שטח הקרקע באופן עצמאי? על מנת לבצע מדידות הנדסיות או מדידות לאדריכלים חובה להצטייד בציוד מקצועי ובידע שנצבר לאורך שנים.

יכול להיות שאחרי שבדקתם כמה עולה מודד לדירה עלו לכם כל מיני תהיות לגבי כדאיות העניין. אך נדגיש כי אין איש מקצוע אחר שיכול לבצע את העבודה החשובה הזו.

רק מי שמתעסק כל היום עם תוכניות מדידה ידע איך להוציא את המקסימום מהכלים שעומדים לרשותכם. בזכות מדידת שטח מדויקת תדעו כי אינכם משלמים ביוקר על הארנונה או עושים החלטות לא נכונות בעת הבנייה.

האם להזמין מודד מוסמך או חברת מדידות?

ההתלבטות בין חברת מדידות לבין מודדים מוסמכים היא טבעית והגיונית. בכל זאת תרצו להביא את עצמכם למצב בו אתם עושים את הבחירה הכי טובה ומוצלחת. נדגיש כי זה לא באמת משנה אל מי תפנו, העיקר שתתבצע עבודת מדידה מדויקת ונכונה.

כדאי לכם לשאול את עצמכם כמה עולה מודד מוסמך שמגיע באופן עצמאי וכזה שמגיע מטעם חברה. בו בזמן תרצו להיות בטוחים כי אתם מזמינים את האיש הנכון לטובת ביצוע המשימה.

תבחנו כי לכל מי שיגיע אליכם יש רישיון מודד מוסמך ועוד פרמטרים רבים. אל תגבילו את עצמכם בבחירה, השורה התחתונה היא שעבודת המדידה תתבצע לפי כל הפרמטרים.

רשימת מודדים מוסמכים
רשימת מודדים מוסמכים

איפה מוצאים רשימת מודדים מוסמכים מקצועיים?

החיפוש אחר רשימת מודדים מוסמכים הוא לא קל, בטח אם תרצו לעשות בחירה שתהיו רגועים לגביה. בחיפוש אחר מודדים מוטב כי תתמקדו בכל מיני מקומות בהם יהיה לכם פשוט לדעת מי ניצב מולכם.

את המודד המוסמך כדאי לחפש באמצעות המלצות של בני משפחה וחברים. אם לא מצאתם בני משפחה או חברים שיכולים להמליץ, ניתן לבצע בדיקה ברשתות החברתיות. אך אם ההמלצה מגיעה ממקור לא ידוע, עליכם לוודא עד כמה היא נכונה ומדויקת.

קחו לעצמכם את הזמן לחפש מודדים מורשים שיעמדו בכל הדרישות שהצבתם לעצמכם. נציין כי מודדים מקצועיים ומוסמכים ניתן למצוא בחיפוש פשוט במנועי החיפוש. גם אם מצאתם רשימת מודדים מוסמכים, תדעו כי לא כולם יספקו את אותה התמורה.

זה המחיר שתשלמו למודדים מוסמכים

ישנה חשיבות עליונה לבדוק מהו מודד מוסמך מחיר עוד לפני שתזמינו אותו אליכם. הרי לא תרצו להזמין איש מקצוע אליכם לבית או לעסק, אך לגלות כי המחיר אינו רלוונטי בשבילכם.

עם זאת המחיר של כל משרד מדידות הוא שונה, לכל בעל מקצוע השקפת עולם קצת אחרת. המחיר הממוצע שתשלמו על מדידה מקצועית אמור לנוע בין 1,500 עד 6,000 ₪ לסט מדידות ברוב המקרים.

עם זאת תוכלו לעשות השוואת מחירים כאשר תקבלו הצעות מחיר. אחרי שתבצעו השוואה בין מודדים מומלצים יהיה לכם קל לקבל את הצעת המחיר האידיאלית. מצד איד שלא תהיה נמוכה מדי, מצד שני שתהיה בגבולות התקציב שהקצבתם לעצמכם.

מודדים מומלצים
מודדים מומלצים

רויאל מדידות – מודדים מוסמכים בזמינות מיידית!

רוצים לבצע מדידה לטופס 4? תשלומי הארנונה גבוהים וברצונכם למדוד את שטח הדירה? אולי מפה מצבית טופוגרפית? הזמנת מודדים מוסמכים אינה חייבת להיות מסובכת או קשה.

פנו עוד היום לחברת רויאל מדידות על מנת להזמין מודדים מקצועיים שיגיעו אליכם בהקדם. החברה פועלת בתחום כבר מעל 15 שנה עם רזומה עשיר בתחום הזה.

המודדים שלנו מגיעים לכל הארץ, הם יגיעו למקום אליו תהיו מעוניינים שהם יגיעו בהקדם האפשרי. אם זה לא מספיק, הצוות משתמש בציוד מדידה מתקדם שנותן את התוצאות הכי מדויקות שיש.

כמובן! לרשותינו צוות מודדים מוסמכים עם רישיון בתוקף מטעם המרכז למיפוי ישראל, ועברו הכשרה מקיפה והשכלה תואמת לתחום המדידות

בהחלט! נוכל לספק לכם המלצות מלקוחות מרוצים שהשתמשו בשירותי המדידות שלנו. זה ייתן לכם תובנות לגבי הניסיון שלנו ואיכות העבודה.