רויאל מדידות

מודד מוסמך זמין עכשיו!

מודדים מוסמכים בדרום

מי שמחפש מודדים מוסמכים בדרום מוזמן לפנות אלינו, 'רויאל מדידות'. חברה מקצועית, מנוסה, עם וותק של 15 שנה בתחום. בחברה תמצאו שורה של מודדים מנוסים, מכשור מתקדם בעולם טכנולוגי מהיר, שירות מצוין ועוד. לפרטים והצעת מחיר משתלמת מוזמנים לפנות אלינו בכל רגע.

מודדים מוסמכים בדרום
מודדים מוסמכים בדרום

☑️ רשימת מודדים מוסמכים בדרום

☑️ ייעוץ עם מודדים מורשים ללא עלות.

☑️ מתמחים בכל סוגי המדידות

☑️ מחירים אטרקטיביים לשירותי מדידות.

☑️ להצעת מחיר ממודדים מוסמכים בדרום:

חייגו עכשיו 077-9967404 📞

כך תבחרו מודדים מוסמכים בדרום בצורה נכונה

עוד נדבר בהרחבה על העבודה של מודדים מוסמכים בדרום. אבל לפני כן נגיד כי העבודה של מודד מוסמך מומלץ היא לא משהו שמתחיל ונגמר רק אצלו. אלא, הנתונים אותם הוא אוסף לאורך תהליך העבודה משפיעים על אנשי מקצוע נוספים. לכן, חשוב מאוד לבחור נכון. איגדנו עבורכם רשימה קצרה של טיפים שיעזרו לכם להבין מי הם מודדים מוסמכים.

מודדים עם רישיון לעסוק בתחום המדידות

כדי לעסוק בתחום יש ללמוד הנדסת גיאודוזיה ולאחר מכן, על המודד לעתיד לעבור את מבחן ההסמכה הממשלתי. תמיד טוב לברר האם בחרתם חברת מדידות המחזיקה בעובדים עם רישיון.

שימוש בציוד טכנולוגי מתקדם

העבודה של מודד קרקע מוסמך נעשית תוך שימוש במכשירי מדידה המבוססים על לייזר מיוחד. כמו כן, במקרים של מדידה להיתר ובתהליכים של מדידות שטח, משתמשים במכשור GPS ולעיתים גם ברחפנים.

כדי ליצור אורתופוטו יש להשתמש בכלים ומכשירים מיוחדים. מודדים מומלצים הם מי שיודעים איך לגייס את הטכנולוגיה החדשה ביותר כדי להגיע לתוצאה מדויקת.

מענה מהיר ומקצועי

מכיוון שהעבודה של מודדים מוסמכים בדרום משפיעה על נותני שירות אחרים ועל ההחלטות שלכם, חשוב לבצע את העבודה בזמן. אגב, אם אנחנו כבר מדברים על כך.

כדאי לדעת כי למשל בשביל לקבל היתר בניה, אתם נדרשים להביא מדידות קרקע עדכניות לחצי השנה האחרונה לפני הגשת הבקשה. מה שמחזק את הטענה כי כדאי לבחור באנשי מקצוע היודעים לתת שירות מהיר ומדויק.

מודדים מוסמכים דרום
מודדים מוסמכים דרום

מה העבודה של מודד מוסמך מומלץ?

באמת מודדים מוסמכים בדרום פועלים בגזרות שונות. אלו חלק מהמשימות של חברת מדידות מקצועית:

מדידות נכסים כדי להוריד מתשלומי הארנונה

ישנם תשלומים היורדים בכל חודש ואנחנו אפילו לא מקדישים לכך תשומת לב מיוחדת. אבל האמת היא כי תשלומי הארנונה במשקי בית פרטיים ואחת כמה וכמה בעסקים, יכולה להגיע לאלפי שקלים בשנה. העירייה קובעת את מחיר הארנונה על בסיס שטח הנכס.

לא פעם ולא פעמיים יש פער בין הרשום בעירייה ובין המצוי בשטח. מודדים מוסמכים בדרום ידעו לאסוף את הנתונים ולעזור לכם להפחית את תשלומי הארונה שלכם באופן ניכר. תוכלו להגיש את הנתונים הללו ולדון בזכויות שלכם עם הגורמים הרלוונטים.

מדידות לצורך תכנון וליווי בניה

אנחנו מדברים על מדידות פנים המיועדות כדי ליצור תכנית אשר תלווה את תהליך השיפוץ והבניה. מטבע הדברים, העבודה של מודדים מוסמכים בדרום בהקשר הזה חייבת להיות מדויקת.

מדידות הנדסיות ישפיעו על הבחירה של האדריכל והמהנדס בהמשך התהליך. מודדים מוסמכים גם מלווים תהליכי בניה.

החל מתהליכים של מדידת קרקע, דרך צילום אורתופוטו, סימון כלונאסאות ומתווה יסודות ועד לתום התהליך. מדובר על עבודה מורכבת אבל חשובה מאין כמותה. טעות קטנה יכולה לגרום לנזק ממשי וללא מעט תקלות בהמשך.

מדידות עבור הכנת תשריט בית משותף

אף אחד לא אוהב לעשות עסקה ולגלות 'חתול בשק'. כאשר אתם פונים לבצע עסקת נדלן אתם רוצים לדעת כי אתם בטוחים מה גודל השטח הנכס אותו אתם רוכשים.

הכנת תשריט בית משותף היא פעולה הנעשית על ידי משרד מדידות מקצועי בניסיון להבין בדיוק איזה חלק בבניין שייך למי מהדיירים. את המסמכים ניתן להגיש לרשות המקומית ולהסדיר את הנושא תוך רישום הזכויות שלכם בטאבו.

כדאי לכם להזמין שירות מהסוג הזה הניתן על ידי מודדים מוסמכים בדרום לא רק אם אתם עומדים בפני עסקת נדל"ן משמעותית, אלא גם אם אתם פשוט רוצים להישאר עם ראש שקט ולהבין טוב יותר מה הזכויות שלכם בנכס.

מודדים מוסמכים בדרום מבצעים מדידה להיתר

כדי שתוכלו לקבל את היתר הבניה הנכסף, אתם צריכים לקבל היתר בניה. בין אם אתם מתכננים הקמה של נכס יש מאין ובין אם אתם עתידים לשפץ את הנכס שלכם בזמן הקרוב. בלי מדידת שטח מקצועית, וועדת התכנון והבניה המחוזית לא תוכל לתת לכם את האישורים.

כאמור, מדידות קרקע נחוצות לאדריכל ולמהנדס כדי להכין תכנית עבודה טובה ועניינית. אבל כדאי להבין כי מודד מוסמך בדרום צריך לדעת איך להגיש את הנתונים כך שיתאימו לדרישות הרשות המקומית.

תוקף מדידות שטח בניה עומד על שישה חודשים. כלומר, אם הזמנתם מודדים באזור הדרום לצורך כך, הקפידו להגיש את המסמכים הדרושים לוועדה המקומית בזמן.

מחירון מודדים מוסמכים בדרום

כמה עולה עבודה של מודדים מוסמכים בדרום? רגע לפני שנצלול לנתונים נסביר ממה מושפע מחיר המדידה.

המחיר מושפע מהיקף המדידה

מטבע הדברים, מדידות הנדסיות כהכנה לתהליך שיפוץ מגיעות עם חבילת דרישות גבוהה, לעומת מדידות נכסים לצורך ארנונה. זו דוגמא אחת מני רבות והיא משפיעה על מחיר השירות הלכה למעשה.

שימוש במכשור הנכון לסוג המדידה

הטכנולוגיה מאפשרת לנו למצוא פתרונות לכל. בדרך כלל העבודה של מודד מוסמך נעשית באמצעות כלי מדידה המבוססים על לייזר. אבל במידה ויש צורך להיעזר בכלים מתקדמים כמו רחפנים לאורתופוטו וכיוצא באלו, מחיר העבודה יעלה.

כמות העבודה ועיבוד הנתונים

אם אנחנו מדברים על מדידות קרקע כהכנה של השטח לתהליך בניה, מחיר העבודה יעלה בהתאם לגודל השטח שצריך למדוד ולעבד.

כמה עולים שירותי מדידות בפועל?

טווח המחירים של מודד מוסמך נע בין 1,500 ש"ח ויכול להגיע עד 5,000 ₪ בממוצע. בתחתית הסולם נמצאים שירותים כמו מדידות פנים, מדידות ארנונה וכדומה. אלו יעלו בדרך כלל משהו כמו 1,500-3,500 ש"ח.

במידה ואנחנו מדברים על מדידות שטח, רישום פרצלציה, הכנת תצ"ר וכו' מחיר העבודה יאמיר לטווח הנע בין 3,500 ש"ח ועד 15,000 ש"ח.

בוחרים היום לצאת לדרך עם 'רויאל מדידות'

לחברת 'רויאל מדידות' הניסיון הדרוש, כוח אדם איכותי ומנוסה, מכשור מתקדם ועוד. אנחנו יודעים להגיע ללקוח במהירות, לתת לו את המענה הדרוש ביעילות בלי שאנחנו מוותרים על הפרטים הקטנים.

עבור הצעת מחיר משתלמת ממודדים בדרום וייעוץ ראשוני חינם, אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר בטלפון ודרך האתר.

כמובן! לרשותינו צוות מודדים מוסמכים עם רישיון בתוקף מטעם המרכז למיפוי ישראל, ועברו הכשרה מקיפה והשכלה תואמת לתחום המדידות

בהחלט! נוכל לספק לכם המלצות מלקוחות מרוצים שהשתמשו בשירותי המדידות שלנו. זה ייתן לכם תובנות לגבי הניסיון שלנו ואיכות העבודה.