רויאל מדידות

מודד מוסמך זמין עכשיו!

מודדים מוסמכים בחיפה

לחברת 'רויאל מדידות' יש בדיוק מה שאתם צריכים. אצלנו תמצאו מודדים מוסמכים בחיפה, ניסיון של חמש עשרה שנה בתחום ומכשור מתקדם. אנחנו חרטנו על דגלנו מתן עבודה מקצועית, במהירות, תוך הקפדה על הפרטים הקטנים. אז אם אתם מחפשים מודדים מנוסים, אנחנו פה כדי להושיט לכם יד בכל עת.

מודד מוסמך בחיפה
מודד מוסמך בחיפה

☑️ רשימת מודדים מוסמכים בחיפה

☑️ ייעוץ עם מודדים מורשים ללא עלות.

☑️ מתמחים בכל סוגי המדידות

☑️ מחירים אטרקטיביים לשירותי מדידות.

☑️ להצעת מחיר ממודדים מוסמכים בחיפה:

חייגו עכשיו 077-9967404 📞

מה כוללת העבודה של מודדים מוסמכים בחיפה?

אז חשוב לומר כי עבודתם של מודדים מוסמכים בחיפה רלוונטית עבור מקרים שונים. את כולם נפרט כעת בהרחבה.

מודדים מוסמכים חיפה
מודדים מוסמכים חיפה

הכנת תשריט בית משותף ורישום פרצלציה

בעלים של דירה בבניין מגורים משותף, הם לא רק הבעלים של הדירה לבדה. אלא, בבניין ישנם אזורים משותפים. הכניסה לבניין למשל, הגג המשותף, המחסנים וכן הלאה. במידה ובעלי הדירה רוצים למכור אותה, הרי שהם רוצים להעביר נתונים מדויקים במסגרת העסקה, לטובת כל הנוגעים בדבר.

את זה ניתן לעשות רק לאחר סיום עבודתו של מודד מוסמך מומלץ. הוא זה שיכין מה שנקרא תשריט בית משותף. לאחר מכן ניתן יהיה לבצע רישום פרצלציה כדי שמידות הבית והזכויות של בעלי הדירה ישמרו בטאבו.

מדידות פנים במטרה להפחית מתשלום הארנונה

לעיתים קרובות אנחנו לא מתייחסים לאותם סכומים היורדים מכרטיס האשראי שלנו גם על מוצרים ושירותים בהם אנחנו לא באמת משתמשים. כזה הוא גם תשלום הארנונה.

אבל מה תאמרו אם נגלה לכם כי קיימת דרך פשוטה להוריד מהסכום אותו אתם משלמים כל חודש? לא פעם יש פער בין מידות הדירה או הבית הרשומים ברשות המוניציפלית ובין מה שקורה בשטח הלכה למעשה.

הדרך לפתור את הפער היא להזמין חברת מדידות מקצועית כדי להכין מסמך רשמי. תוכלו להגיש את המסמך לעירייה, לומר כי מודדים מוסמכים בחיפה ערכו אותו וכך, לקבל הנחה בחשבון הארנונה. אגב, השירות הזה רלוונטי גם לבעלי עסקים.

מדידה להיתר בניה והכנה לשיפוץ

מודדים מוסמכים בחיפה מבצעים עבודות מהסוג הזה כל הזמן. פעם אחת, אם רוצים לבנות בית חדש, נכס נדל"ני, יש מאין, יש לקבל היתר בניה.

על פי חוק, וועדת התכנון והבניה באיזור שלכם לא תוכל לתת את ההיתר הנדרש, בלי מדידות קרקע מקצועיות. מדידת קרקע נעשית בדרכים אחרות בכל פעם.

לעיתים אנחנו מדברים על מדידת שטח לבניה הדורשת תצלום אורתופוטו וכיוצא באלו. במקרים אחרים, מדידת שטח דירה או מדידת שטח ישפיעו על תכנית הבניה אותה כותב האדריכל.

מודד בתים נדרש למלוא תשומת הלב בניסיון לספק מידע אמין ומדויק. מודדים מוסמכים בחיפה נדרשים לדייק מפני שטעות בשלבים הללו תביא לאתגרים גדולים בהמשך.

איזו הכשרה עוברים מודדים מוסמכים בחיפה?

לא כל אחד יכול לעסוק בתחום. מדינת ישראל קבעה תקנות נוקשות מתוך נקודת הנחה כי עבודה של מודדים מוסמכים תשפיעה על כל ענף הנדל"ן.

מודד קרקע לומד הרבה שנים ויותר את מדעי הגיאודוזיה. זה מדע ייחודי המייחס לאופן בו נכון למדוד את השטח על כדור הארץ. רק לאחר הלימודים, יקבל אישור לגשת למבחן הממשלתי. מי שעבר את הבחינה בהצלחה, יכול להפוך חלק ממשפחת המודדים הארצית.

מודדים מוסמכים בחיפה, כולם, עברו הכשרה דומה. כאשר אתם בוחרים משרד מדידות, הקפידו לבחור את אלו המחזיקים באישורים הדרושים כדי לעסוק בתחום.

למה כדאי לבחור משרד מדידות?

אם אתם מתלבטים ולא יודעים איך לבחור מודד מוסמך מומלץ אנחנו פה בשבילכם. אנחנו מאמינים כי הדבר הנכון הוא תמיד לבחור חברת מדידות. מדוע? כי לחברה מקצועית יש כמה יתרונות:

  1. החברה מחזיקה באנשי מקצוע מהשורה הראשונה: חברת מדידות מקצועית לא יכולה להרשות לעצמה לבחור אנשי מקצוע נטולי יכולת. מודדים מוסמכים בחיפה יש הרבה ולעיתים קשה לבחור. סמכו על החברה כי היא כבר תביא לכם את האנשים המתאימים למשימה.
  2. חברה וותיקה מחזיקה בציוד מתקדם: כאמור, מודדים מוסמכים נשענים על נתונים מדויקים. במידה והנתונים אינם מדויקים אנחנו ניכנס לבעיות בהמשך. לכן, ככל שנקפיד על שימוש בציוד מתקדם, כך התוצאות יהיו טובות יותר הלכה למעשה. מדובר על ציוד משוכלל ולא פעם יקר. מודדים מומלצים הפועלים במסגרת של חברה יכולים להחזיק ציוד מהסוג הזה.
  3. מהירות: אין שום סיבה להמתין זמן רב לקבלת שירות. אתם לא רוצים להתמהמה כאשר אפשר לזרז את התהליך. משרד מדידות מחזיק מספיק אנשי צוות כדי להצליח להגיע אליכם בזמן.

מה עלות השירות של מודדים מוסמכים בחיפה?

עבודה של מודדים מומלצים בחיפה נמדדת בדרכים שונות. מחירון מודד מוסמך נקבע על פי סוג העבודה, מידת המורכבות של העבודה, כמות כוח האדם הדרושה והמכשור בו יש להיעזר לטובת המשימה.

טווח המחירים עבור עבודה של מודדים מוסמכים בחיפה עומד על בין 1,500-5,000 ₪ בממוצע. כאשר בטווח המחירים הנמוך נמצאים שירותי מדידות בנושא ארנונה.

מדידות עבור הכנת תשריט בית משותף וכיוצא באלו יעלו יותר. כמו כן, מדידות הנדסיות להיתר בניה יעלו יותר. המחיר הגבוה מכולם יינתן עבור שירות של ליווי לאורך תהליך בניה.

לעיתים, לא מספיק רק למדוד את תא השטח לפני ביצוע העבודה עצמה. אלא, יש לבצע סימון כלונסאות ומתווה יסודות ועוד פעולות נוספות כדי להבטיח עבודה טובה ומקצועית בשטח.

האם עבודה של מודד לוקחת הרבה זמן?

מדידות הנדסיות לכשעצמן לא לוקחות הרבה זמן. מדובר על עבודה בסך הכל של כמה שעות עד כמה ימים לכל היותר. מודדים מוסמכים בחיפה יודעים לעשות את העבודה ויכולים לטפל בעניין במהירות.

הבעיה היא מועד הפניה לאנשי המקצוע. במילים פשוטות, אנחנו ממליצים לכם לא להזניח את העניין הזה. אם אתם צריכים מודד מוסמך בחיפה, פשוט הזמינו את השירות במהירות הרבה ביותר.

אגב, אם אתם מתכננים להגיש טפסים כדי לקבל היתר בניה, שימו לב לכך שתוקף המדידות הוא לשישה חודשים. כלומר, בתוך אותם שישה חודשים מרגע ביצוע המדידה, תדרשו להגיש את יתר המסמכים כדי לקבל אישור ולהתחיל בעבודה.

באיזה פורמט תקבלו את התשובות

מודדים מומלצים יודעים להביא את התשובות ולהציג את הנתונים באופן שיתאים לצרכים של האדריכל ושל הספקים הנוספים בפרויקט.

אם לצורך העניין הנציגים בעירייה צריכים טופס ידני כדי להפחית את תשלום הארנונה, תקבלו מסמך מודפס. אם האדריכל צריך את הנתונים במחשב, הוא יקבל אותם במחשב. לכל בעיה יש פתרון.

הזמינו עכשיו את חברת 'רויאל מדידות' לביצוע מדידות

בחברת 'רויאל מדידות', תקבלו כתף תומכת ומענה מקצועי מתי שתדרשו לכך. אנחנו מחכים לכם ממש עכשיו כדי לענות לשאלות שלכם.

כמובן! לרשותינו צוות מודדים מוסמכים עם רישיון בתוקף מטעם המרכז למיפוי ישראל, ועברו הכשרה מקיפה והשכלה תואמת לתחום המדידות

בהחלט! נוכל לספק לכם המלצות מלקוחות מרוצים שהשתמשו בשירותי המדידות שלנו. זה ייתן לכם תובנות לגבי הניסיון שלנו ואיכות העבודה.