רויאל מדידות

מודד מוסמך זמין עכשיו!

מודדים מוסמכים בקריות

על מנת להיות מודד מוסמך ישנו צורך ללמוד את התחום ולעבור הכשרה ייעודית בתחום זה. ההסמכה של מודדים מוסמכים בקריות ניתנת על ידי המרכז למיפוי ישראל כאישור סופי. מודד שאינו מחזיק ברישיון מטעם המשרד אינו יספק את התוצאה הרצויה מבחינת החוק. אם כבר הגעתם למסקנה כי הינכם זקוקים לשירותי מדידות מוטב לעשות זאת רק עם מודד שיש ברשותו הסמכה מתאימה.

מודדים מוסמכים בקריות
מודדים מוסמכים בקריות

☑️ רשימת מודדים מוסמכים בקריות

☑️ ייעוץ עם מודדים מורשים ללא עלות.

☑️ מתמחים בכל סוגי המדידות

☑️ מחירים אטרקטיביים לשירותי מדידות.

☑️ להצעת מחיר ממודדים בקריות:

חייגו עכשיו 077-9967404 📞

מדוע להעדיף מודדים מוסמכים בקריות?

מבחינתכם תעודת מודד מוסמך היא תעודה שמוכיחה כי איש המקצוע סיים הכשרה ייעודית בתחום. זה שאנשים מציגים את עצמם בתור מודדים מוסמכים, אין זה אומר שיהיה עליכם לסמוך עליהם.

העדפת מודדים עם הסמכה ייעודית נובעת מהרצון לקבל מדידות מדויקות ונכונות. הרי בשביל מה תבצעו מדידה אם אתם יודעים שהיא אינה תהיה מדויקת על קוצו של יוד?

זה בדיוק מה שעושה את ההבדל בין מודד מוסמך לבין סתם מישהו שמציע שירותי מדידות. מודדים מוסמכים בקריות מבצעים מגוון רחב של מדידות: מדידת נכסים לצורך ארנונה, מדידות פנים וגם מדידות הנדסיות.

לא תמצאו את עצמכם במצב בו יהיה עליכם לעבור בין אנשי מקצוע שונים כדי לקבל מעטפת שלמה של שירותים.

מודדים מוסמכים אזור הקריות
מודדים מוסמכים אזור הקריות

הסבר על תפקידו של מודד מוסמך

יש אי הבנה רבה בנוגע לתפקידם של מודדים מוסמכים בקריות, כל אחד מגיע עם מחשבות מעט שונות. הגיע הזמן להסביר אחת ולתמיד מהי הסיבה שבגללה תצטרכו לבצע מדידות.

תפקידו של מודד מוסמך בקריות יהיה לבחון את השטח הקיים ברשותכם ולספק תמונת מצב מדויקת ואישורים נדרשים. את המדידות ניתן לבצע בעת תחילת פרויקט חדש או על מנת לבחון הוזלה בארנונה.

תכנית מדידה מאפשרת לכם לבצע מנעד רחב של בדיקות והחלטות טרם ההחלטה הסופית. אין ספק שברגע שיש תכנית מטעם חברת מדידות הכל הופך להיות קל ונוח בשבילכם.

נדגיש כי רק מודדים מומלצים עם רישיון ייעודי יוכלו לספק לכם תכנית סדורה ומפורטת. כל איש מקצוע אחר יספק לכם תכנית בעייתית, כזו שלא ניתן יהיה להשתמש בה לאחר מכן.

מתי מזמינים מודדים מוסמכים בקריות?

ישנם אינספור סוגי מדידות, לפניכם 4 סוגי מדידות נפוצות שאנו מבצעים:

מדידת שטח לפני תחילת בנייה

על מנת לבנות מבנה חובה להגיע עם מידות מדויקות של השטח עליו תתחיל הבנייה. שירותי מדידה נדרשים כדי לדעת שהתוכניות יתכתבו עם המציאות הלכה למעשה.

מודדים מוסמכים בקריות הם אלה שאחראים על ביצוע המלאכה ויבצעו את העבודה בצורה מקצועית ונכונה.

מדידת שטח הדירה לצורך ארנונה

מדידת נכסים לצורך ארנונה נועדה על מנת להוזיל את התשלום החודשי לרשות המקומית. סכום הארנונה נקבע בין היתר על סמך הגודל של הדירה שברשותכם.

מודדים עם רישיון בקריות יבדקו כי גודל הדירה בפועל אכן תואם לגודל הדירה שמעודכן במסמכי הרשות המקומית. לא פעם מגלים פערים מהותיים בין מה שכתוב לבין מה שקיים בפועל.

מדידת דירה לפני שיפוץ

בדומה לבניית בית חדש, גם כאשר מתחילים שיפוץ חובה להצטייד בתוכניות מדידה עדכניות. הרי מדידת בית לפני שיפוץ חשובה כדי להפוך את התוכנית למציאותית. כל טעות קטנה בחישוב מידות הרהיטים או כל דבר אחר עלול לגרום לכאבי ראש לא קטנים.

מדידת נכס לפני מכירה או קנייה

כל קונה או מוכר של דירה ירצה לדעת בדיוק מהו הגודל המדויק של הדירה. מוכרים יזמינו מודדים מוסמכים בקריות כדי לדרוש את השווי הכי גבוה על הנכס שברשותם. הקונים ירצו לדעת שהם קונים דירה בגודל המוצהר ולא חתול בשק.

מזמינים מודד מקצועי מחברת מדידות

אינכם יודעים אל מי לפנות על מנת להזמין מודדים מוסמכים באזור הקריות? היום אינכם צריכים כבר ללכת לאיבוד או לעשות בחירות שאינכם שלמים לגביהן. מודדים עם רזומה עשיר ניתן להזמין דרך משרד מדידות מנוסה המתמחה במתן פתרונות מדידה.

המשרד יקצה עבורכם איש מקצוע מטעמו שיהיה אחראי על ביצוע המדידות ועל בניית תכנית המדידה המדויקת לכם. לאחר שתקבלו את תכנית המדידה המפורטת תוכלו להחליט מה לעשות איתה.

נציין כי התוכנית שנבנתה לכם יכולה לשרת אתכם בכל מיני מצבים ובכל מיני עניינים. אינכם צריכים לחזור על המדידה פעם אחר פעם כל עוד היא נעשתה על ידי מודדים מוסמכים בקריות.

אל תתפשרו – תחפשו מודד מוסמך מומלץ

יכול להיות שזוהי הפעם הראשונה בה אתם מחפשים מודדים מוסמכים בקריות. אל תיתנו למבחר הענק של האפשרויות לגרום לכם להרגיש חוסר אונים.

כדי שהבחירה תהיה בחירה מוצלחת מוטב לחפש מודד מוסמך מומלץ עם חוות דעת טובה. חוות הדעת אמורה להינתן מלקוחות אחרים שהיו פחות או יותר באותו מצב שלכם.

הלקוחות יספרו על חווית השירות שהם קיבלו ועל הזמינות של החברה. כך תהיו בטוחים כי אינכם מכניסים ראש בריא אל תוך מיטה חולה בהקשר הזה.

מודדים מוסמכים עם המלצות רבות יעניקו לכם בדיוק את מבוקשכם. אם לאיש מקצוע בתחום המדידות אין חוות דעת חיובית יהיה עליכם לבחון אחר אלטרנטיבות אחרות.

מחיר הזמנת מודדים מוסמכים בקריות

כמה תצטרכו לשלם כדי להזמין מודדים מוסמכים בקריות? התשובה אינה חד משמעית, העלות נקבעת בהתאם לשטח הדירה ובהתאם לסיבה שבגללה החלטתם לבצע מדידות.

העלות הממוצעת של מדידת דירה מתחילה מ-1,500 ש"ח עבור דירה קטנה יחסית. עם זאת במידה ומדובר על דירה או שטח נרחב העלויות עשויות להגיע עד 5,000 ש"ח.

מחירון מודד מוסמך סופי יקבע רק לאחר שבוחנים היטב מהן דרישות הלקוח ומה בדיוק הוא צריך. לכן לשאלה כמה עולה מודד מוסמך אין תשובה חד משמעית, אך בהחלט ניתן לקבל הערכה.

הכי חשוב שלא תעשו את הבחירה הסופית רק על סמך הצעת המחיר אלא על סמך פרמטרים נוספים. זוהי הדרך היחידה שתבטיח לכם לקבל שירותי מדידה איכותיים במחירים שפויים.

השוואת מחירי מודדים מורשים בקריות

אחרי שהבנתם כמה עולה מודד מוסמך לדירה, הגיע הזמן להבין כיצד תוכלו להוזיל בעלויות. כפי שאמרנו לכל מודד חייב להיות רישיון מודד מוסמך, אך הצעת מחיר מודד תהיה שונה.

לכל אותם מודדים מומלצים בקריות יש את היכולת לקבוע כמה הם מוכנים לדרוש על העבודה שלהם. הטיפ שלנו אליכם הוא לבצע השוואת מחירים מקיפה בין מספר מודדים מיומנים ברחבי האזור.

רק לאחר מכן תהיה לכם היכולת לעשות בחירה שתהיו איתה שלמים. מצד אחד לא תתפשרו על הידע והניסיון שאיתו מגיע המודד המוסמך. מצד שני תדעו כי המחיר שתשלמו על העבודה יהיה מחיר שניתן לעמוד בו.

רויאל מדידות – מודדים מוסמכים בקריות בזמינות מיידית!

מעוניינים להזעיק מודדים מוסמכים בקריות אליכם לבית או לנכס? אין שום בעיה, כל מה שנדרש מכם זה לפנות לחברת רויאל מדידות. חברה מנוסה שפועלת ברחבי הקריות ומעניקה שירותי מדידות בהתאמה אישית.

לחברה יש צוות עם ידע רחב שפועל כבר למעלה מ-15 שנה בקריות והסביבה. על מנת לבצע מדידות איכותיות ומדויקות משתמש הצוות בכלי מדידה מתקדמים ומשוכללים.

המחירים שווים לכל כיס והזמינות היא מיידית, ללא המתנה ארוכה. אז למה אתם מחכים? צרו קשר כדי לקבל שירותי מדידה עוד היום!

כמובן! לרשותינו צוות מודדים מוסמכים עם רישיון בתוקף מטעם המרכז למיפוי ישראל, ועברו הכשרה מקיפה והשכלה תואמת לתחום המדידות

בהחלט! נוכל לספק לכם המלצות מלקוחות מרוצים שהשתמשו בשירותי המדידות שלנו. זה ייתן לכם תובנות לגבי הניסיון שלנו ואיכות העבודה.