רויאל מדידות

מודד מוסמך זמין עכשיו!

מודדים מוסמכים בשרון

בחברת 'רויאל מדידות' תמצאו שורה של אנשי מקצוע מצוינים, מודדים מוסמכים בשרון אשר ישמחו לטפל בפניה שלכם. אנחנו מדברים על משרד מדידות ותיק, הפועל כבר 15 שנה בתחום. העבודה נעשית תוך שימוש בטכנולוגיה מתקדמת ובמכשור הטוב בשוק. זאת כדי להביא לכם את התוצאות המדויקות ביותר. מוזמנים להזמין שירות מקצועי עוד היום.

מודדים מוסמכים בשרון
מודדים מוסמכים בשרון

☑️ רשימת מודדים מוסמכים בשרון

☑️ ייעוץ עם מודדים מורשים ללא עלות.

☑️ מתמחים בכל סוגי המדידות

☑️ מחירים אטרקטיביים לשירותי מדידות.

☑️ להצעת מחיר ממודדים מוסמכים בשרון:

חייגו עכשיו 077-9967404 📞

איזו הכשרה עוברים מודדים מוסמכים בשרון?

לפני שנכנס בעובי הקורה ונשמע על השימושים הרבים במדידות מקצועיות, נדבר על מסלול ההכשרה של מודד מוסמך מומלץ. כדי שזה יוכל לקבל נתונים מדויקים על הנעשה בשטח, עליו ללמוד שלוש שנים מדעי גאודוזיה.

כלומר, לימודים מקיפים המתייחסים למדעי המדידות של כדור הארץ. רק לאחר סיום לימודיו, תינתן לו האפשרות לגשת לבחינה הממשלתית. במידה ויעבור את הבחינה, יקבל את האישור לעסוק בתחום.

משום שהעבודה של מודדים מוסמכים בשרון יכולה להשליך על פעולות נוספות בהמשך, חשוב לבחור נכון. אסור להתפשר ויש לפנות רק לאנשי מקצוע מוסמכים עם רישיון מתאים.

מודדים מוסמכים אזור השרון
מודדים מוסמכים אזור השרון

חשיבות העבודה של חברת מדידות

העבודה של משרד מדידות או מודד מוסמך מומלץ, היא לקחת תא שטח ולהביא את הנתונים המדויקים בנוגע לגודל של תא השטח וליחסים בין החלקים השונים.

לעבודה של מודד קרקע או מודד בתים יש השלכות. למה? לצורך ההמחשה נספר על מודדים מוסמכים בשרון שהגיעו עבור מדידות פנים בבית כהכנה לפני שיפוץ. מדידה לא מדויקת תוביל את האדריכל לטעות עם שרטוט תכנית השיפוץ, מה שיוביל לתוצאות לא רצויות במקרה הטוב ולליקויי בניה משמעותיים במקרה הרע.

בדיוק בגלל זה מודדים באזור בשרון נעזרים בכלי מדידה מדויקים. אלו מאפשרים להם להגיע לתוצאות הטובות ביותר. מטבע הדברים, מודד קרקע מוסמך אמור לדעת להשתמש בכלים הללו. כאן רק נגיד בסוגריים כי לא מדובר על מלאכה פשוטה.

סוגי השירותים של מודדים מוסמכים בשרון

כעת נצלול פנימה ונפרט בהרחבה על המטלות של חברת מדידות מקצועית.

רישום פרצלציה והכנת תשריט בית משותף

במידה ואתם מחזיקים בבעלותכם דירה בבניין אתם לא רק הבעלים של הדירה לבדה. לבניין יש שטחים משותפים ולכם, בתור בעלי דירה בבניין, כמו יתר הדיירים, יש חלק באותם שטחים. במידה ותרצו למכור את הדירה בעתיד, אם קיבלתם אותה בירושה וכו', כדאי לבצע רישום פרצלציה.

כלומר, מדובר על תהליך במסגרתו מודדים מוסמכים בשרון ישרטטו תמונה מלאה של השטח השייך לכם. כך יהיה לכם קל יותר למכור את הדירה בהמשך, להציג את הנתונים הרלוונטים וכן הלאה. אם עדיין לא פניתם עבור רישום פרצלציה, כדאי לעשות זאת.

מדידות פנים כהכנה לשיפוץ או בניה של נכס

מודדים מוסמכים בשרון נדרשים לא פעם לבצע מדידות כהכנה לבניה. מדידות הנדסיות נדרשות פעם אחת כדי לתת לאדריכל ולמהנדס כלים לשרטט תכנית עבודה מדויקת.

בפעם השניה, מדידת שטח היא גם מדידה להיתר. מודדים מוסמכים באזור בשרון יעזרו לכם להכין מסמך אשר ילווה אתכם עם הגשת הבקשה להיתר בניה. על פי חוק, וועדת התכנון והבניה באזור שלכם לא תוכל לאשר את הבקשה ללא מדידת קרקע בתוקף.

התוקף של המדידה הוא לשישה חודשים. כלומר, אם אתם מתכוננים לשיפוץ או תהליך בניה, הקפידו להזמין מודדים מוסמכים בזמן.

מדידת שטח דירה עבור הפחתה של תשלומי הארנונה

אולי אתם משלמים מאות שקלים בכל חודש בלי שאתם בכלל צריכים לשלם אותם? תשלומי הארונה מלווים כל משק בית בישראל. מדידת שטח דירה על ידי מודדים מוסמכים בשרון תביא לכם את התמונה האמיתית בנוגע לגודל הדירה שלכם.

את חישוב תשלומי הארונה מבססים בעיריות השונות על פי גודל הדירה או הבית הפרטי. כדאי לומר כאן כי קיימים הבדלים בין מועצות שונות בנוגע לשיטת החישוב.

מה שעוד אפשר לומר הוא שלא פעם יש פער בין הרישום במועצה או בעירייה ובין מה שקורה בשטח. מודדים מוסמכים בשרון יכולים לשפוך אור בנושא הזה ולחסוך לכם לא מעט בסופו של דבר.

עלות הזמנת מודדים מוסמכים בשרון

מחירון מודדים מוסמכים תלוי במספר פרמטרים. נפרט את כולם כאן כדי שתקבלו את התמונה המלאה. בגדול, אפשר לומר כי עבודה של מודדים מוסמכים בשרון נמדדת על פי מספר פרמטרים:

  1. גודל תא השטח בו מתבצעת העבודה: ככל שתא השטח גדול יותר, כך המחיר עבור השירות יעלה בהתאמה. לצורך ההמחשה, אם אנחנו מדברים על מדידת שטח לבניה מחיר העבודה ינוע על טווח בין 2,000-3,000 ש"ח. לעומת זאת, מדידות פנים יעלו בין 1,000-1,500 ש"ח.
  2. האם מדובר על עבודה חד פעמית או על פרויקט ארוך טווח: בדרך כלל עבודה של מודדים היא חד פעמית. אבל, ישנם מקרים בהם המודדים מלווים למעשה פרויקט בניה שלם. הם נחוצים כדי לבצע סימון כלונסאות ומתווה יסודות וכן הלאה. במקרה כזה המחיר על העבודה יאמיר. אנחנו מדברים על טווח של בין 3,500-5,000 ש"ח לפרויקט ארוך טווח. בעוד שעבודה חד פעמית תעלה בין 1,500-3,000 ש"ח.
  3. איזה סוג מכשור דרוש לנו עבור העבודה: אם המודד צריך להשתמש ברחפן כדי להביא תוצאות, מחיר העבודה יעלה בהתאם. במידה והמודד ידרש להשתמש במכשירים בסיסיים בלבד, המחיר ירד. בדרך כלל המחיר עבור העבודה קבוע לסוגים שונים של עבודה הדורשים בכל פעם כלים קצת אחרים. לכן טווח המחירים בקטגוריה הזו עומד על בין 1,500-5,000 ש"ח.
  4. מספר העובדים הדרושים לעבודה: אם אתם פונים לסיוע של חברת מדידות ולא של מודד מוסמך מומלץ יחיד, כאשר מדובר על פרויקט גדול מחיר העובדים ישפיע על מחיר העבודה. אם כן למה כדאי לבחור חברת מדידות ולא איש מקצוע בודד? כי העבודה תיעשה במהירות רבה יותר, כי המכשור בו ישתמשו המודדים יהיה מתקדם יותר וכן הלאה.

האם שווה להשקיע מאמץ בבחירה של מודד?

התשובה היא כן בוודאי. בסופו של יום כאמור, עבודה של מודדים מומלצים משפיעה על אופי הפרויקט גם בעתיד. אם אתם רוצים להגיע לתוצאות מדויקות, אתם צריכים להשכיל לבחור אנשי מקצוע מדויקים.

יש מקרים בהם שווה להשקיע ולבחור בטובים ביותר, פשוט כדי למנוע תקלות הרות אסון בהמשך הדרך.

הזמינו עכשיו את המודדים מבית 'רויאל מדידות'

חברת 'רויאל מדידות' עומדת לשירותכם. אנחנו מלווים אינספור לקוחות בפריסה ארצית ונשמח לעמוד לשירותכם בכל עת. לפרטים ולקבלת הצעת מחיר, צרו קשר בטלפון או דרך האתר שלנו.

כמובן! לרשותינו צוות מודדים מוסמכים עם רישיון בתוקף מטעם המרכז למיפוי ישראל, ועברו הכשרה מקיפה והשכלה תואמת לתחום המדידות

בהחלט! נוכל לספק לכם המלצות מלקוחות מרוצים שהשתמשו בשירותי המדידות שלנו. זה ייתן לכם תובנות לגבי הניסיון שלנו ואיכות העבודה.