רויאל מדידות

מודד מוסמך זמין עכשיו!

מודד בתים

בזכות המודעות הגבוהה לחשיבות של מדידת בית, כיום המון בעלי דירות מבצעים פעולה זו. לא מן הנמנע כי גם אתם תצטרכו למדוד את שטח הבית אשר בבעלותכם. מדידת בתים נעשית על ידי מודד בתים מנוסה ומיומן שמגיע עם הידע והניסיון הנדרש. במאמר הבא תקבלו מידע על האופן בו מודדים דירות, ומתי תצטרכו לעשות זאת.
מודד בתים

☑️ שירותי מדידת בית בידי מודד

☑️ מודד בתים מוסמך עם רישיון

☑️ מדידות להיתר או לשיפוץ

☑️ זמינות מידית ומחירים הוגנים.

☑️ להצעת מחיר עלות מודד לבית:

חייגו עכשיו 077-9967404 📞

מדידת בתים בידי מודד מוסמך

המחשבה כי הזמנת מודד בתים מוסמך נדרש רק לעיתים רחוקות אינה נכונה. כאשר חושבים על הצורך למדידת דירה מגלים כי הוא שכיח ממה שנדמה לכם בהתחלה.

את הבתים מודדים מכל מיני סיבות, חובה שתכירו את הסיבות הנפוצות ביותר. הסיבה הכי שכיחה תהיה מדידת בית לפני שיפוץ, כך הקבלן והאדריכל מקבלים תמונת מצב מדויק של הבית.

צורך נוסף יהיה מדידת נכס לצורך ארנונה כדי לבדוק את חשבון הארנונה שנקבע בהתאם לשטח הדירה. מדידת בית נדרשת גם לפני מכירה או קנייה של דירה, כך יודעים שכל הנתונים נכונים.

אין ספק כי הצורך במדידות בית הוא גבוה, כל מה שנותר לכם לעשות זה למצוא מודד לבית פרטי.

מדידת בתים
מדידת בתים

תבחרו את המודד המקצועי ביותר

אנו מבינים כי יכול להיות שלא תדעו בדיוק איך לבחור את האיש הנכון לשם ביצוע המשימה. מודד בתים צריך להיות איש מקצוע שעונה על כל דרישות חשובות.

אך לפני שנסביר לכם כיצד לבחור מומחה מדידת בית, עליכם להבין מדוע אינכם יכולים להתפשר. הסיבה הראשונה לבחירת אדם עם ניסיון עשיר היא הצורך במדידה מדויקת מאוד.

כל טעות קטנה במדידה עשויה להוביל למצב בו היא לא תהיה שימושית להמשך הדרך. עניין נוסף הוא שאינכם יכולים להשתמש בתשריט מדידה שלא בוצעה על ידי מודד מוסמך.

לכן הקפידו היטב לבחון מיהו אותו מומחה אליו אתם פונים לביצוע המשימה החשובה הזו.

4 דגשים לבחירה מוצלחת של מודד בתים

  • חוות דעת והמלצות – לפניכם היו אנשים רבים שחיפשו אחר מומחה למדידות בתים. למה שלא תעזרו בחוות הדעת של אותם אנשים? אם הם ממליצים על איש מקצוע סימן שהוא עושה את העבודה כמו שצריך. בו בזמן אם ישנה חוות דעת שלילית על מודד מסוים, חובה שתיקחו אותה בחשבון לפני הבחירה בו.
  • זמינות גבוהה – ישנה חשיבות גבוהה שתהיו נוכחים בבית בזמן ביצוע המדידה עצמה. עליכם לפקח כי כל הפעולות נעשות בצורה המדויקת, גם אם אינכם מבינים במדידות יתר על המידה. מודד מוסמך לבתים צריך להציע זמינות יחסית גבוהה, כזו שתאפשר לכם להתאים את עצמכם אליו.
  • הסמכה במדידות בתים – מודד בתים צריך להיות איש מקצוע שיש לו את ההסמכה המתאימה. מודדים מוסמכים הם כאלה שמגיעים עם תעודה בתחום הזה. התעודה מראה כי הם למדו את התחום, ויכולים להציע את השירות שלהם כמודדים מיומנים. אל תבחרו באיש מקצוע שלא מציג את הידע ואת ההסמכה שלו.
  • עלות המדידה – לכל מודד מוסמך מחיר שונה, לעיתים ההבדל במחירים בין נותני השירות יהיה מהותי. אנו מציעים לכם לנסות להכיר את העלויות לפני שתבחרו באדם ספציפי לביצוע המדידה. מדידת בית אינה זולה בהכרח, אך היא צריכה להיות כזו שמתבצעת בעלות יחסית סבירה בהשוואה לתמורה.
מדידת בתים לארנונה
מדידת בתים לארנונה

כיצד מדידת בתים יכולה לחסוך בהוצאות השוטפות?

אחת מהסיבות שבגינה תזמינו מודד בתים תהיה תשלום ארנונה גבוה על בסיס קבוע. מדידת בית חשובה על מנת להוזיל את התשלום הקבוע על הארנונה, חיסכון שיבוא לידיי ביטוי באופן תמידי.

אם כרגע הנתונים שמופיעים אצל הרשות המקומית אינם נכונים, תצטרכו להוכיח להם זאת. רק לאחר שמשרד מדידות יבצע את המדידה, ניתן יהיה לבקש לשנות את תשלום הארנונה.

אנו מדברים על עשרות שקלים או אפילו מאות שקלים בחודש, בכל שנה מדובר על חיסכון לא קטן. מדובר על כסף שאינכם אמורים לשלם אותו, אך בשל הנתונים הנמצאים ברשות המקומית – לא נותרו לכם ברירה.

הזמנת מודד דירות למדידת הבית בהחלט תפתור את העניין הזה, ותאפשר לכם להתחיל לחסוך בכל חודש באופן קבוע.

כמה זמן נמשכת מדידת בית?

כפי שאמרנו חשוב שתהיו בקרבת מקום כאשר אותו מודד בתים ימדוד את שטח ביתכם. עליכם לפקח כי הוא עושה את העבודה המוטל עליו, לראות כי הוא משתמש בציוד המתקדם שהביא עימו.

ברגע שתהיו בקרבת מקום, אין ספק שחובת ההוכחה תהיה על אותו מומחה מדידות. מדידת בתים לארנונה או לכל סיבה שהיא אמורה להימשך כמה שעות בלבד.

בסיום המדידה תצטרכו לקבל דוח שמראה בדיוק את שטח הבית בצורה מפורטת וחד משמעית. גם אם המדידה עצמה מתארכת, יכול להיות שהסיבה לכך תהיה הצורך לדייק בנתונים.

אל תחפשו את המומחה שיבצע את המדידה בצורה הכי מהירה. אך תוודאו כי המדידה לא נמרחת יתר על המידה בגלל חוסר מקצועיות מצידו של אותו מודד בתים.

עלות מודד לבית פרטי
עלות מודד לבית פרטי

עלות מודד לבית פרטי – מה המחיר?

מהי העלות הממוצעת להזמין מודד בתים מוסמך? אין מחיר ספציפי שיהיה רלוונטי למדידת בתים. עליכם להבין כי המדידה נקבעת רק לאחר שבוחנים את הבית ואת האילוצים בזמן אמת.

הצעת המחיר הראשונית יכולה להיות רחוקה מאוד מהצעת המחיר הסופית אותה תקבלו. בממוצע עלות הזמנת חברת מדידה למדידת דירות אמורה לנוע בין 2,000 עד 3,500 ש"ח.

השוואת מחירים בין מספר חברות מדידה שונות עשויה להביא להפחתת התשלום הסופי. אין סיבה שתשלמו מחיר מופקע על שירותי מדידה, גם אם הם נעשים על ידי חברת מדידות. בו בזמן תזכרו כי מחיר מאוד זול עשוי להעיד על איכות השירות אותו תקבלו.

רויאל מדידות – מודד בתים בזמינות מיידית!

לא משנה מהי הסיבה שבגללה אתם צריכים למדוד את שטח הבית שברשותכם. עם מודד בתים מטעם רויאל מדידות תהנו מניסיון של לא פחות מ-15 שנה, מה שאומר שתוכלו להיות רגועים.

מדידת בית היא המומחיות שלנו, נשמח להעניק לכם שירות מהיר ומקצועי. איתנו המדידות נעשות באמצעים מתקדמים, כאלה שיאפשרו לכם להשיג את התוצאה הרצויה.

בסיום העבודה תקבלו אחריות מקיפה שתאפשר לכם לדעת כי אתם בידיים הכי בטוחות.

5/5 - (36 דירוגים)

מאמרים נוספים