רויאל מדידות

מודד מוסמך זמין עכשיו!

מודד פנים

יצאתם מנקודת הנחה כי חברת מדידות מבצעת רק מדידת קרקע או שטח? זוהי אחת מהטעויות הכי נפוצות בימינו. מדידת פנים על ידי מודד פנים היא מהשירותים הנפוצים ביותר שניתנים באמצעות משרד מדידות. אם יש ברשותכם דירה או משרד וברצונכם למדוד אותם, שירותי מדידה זה הפתרון בשבילכם.
מודד פנים למדידות פנים

☑️ מודד פנים לפרטיים ועסקיים

☑️ מדידת שטח פנים של מבנים

☑️ מדידות פנים וחוץ לצורכי שיפוץ

☑️ זמינות מידית ומחירים הוגנים.

☑️ להצעת מחיר למדידות פנים:

חייגו עכשיו 077-9967404 📞

מדידת פנים בידי מודד מוסמך

בימינו למשרד מדידות יש את הציוד הנדרש כדי לבצע מדידה מדויקת של שטח הדירה. על הסיבות הנפוצות למדידת שטח דירה נדבר בהמשך, אך חשוב לדעת כי זהו שירות נפוץ.

המדידה מתבצעת באמצעות ציוד מדידה מתקדם שיודע למפות את שטח הדירה או הנכס שברשותכם. מיד לאחר סיום המדידה תקבלו את הדוח שאותו ינפיק מודד פנים מיומן ומנוסה.

הפעולה הקטנה הזו יכולה להפוך המון סימני שאלה לסימני קריאה חד משמעיים. אם יש לכם ספקות לגבי שטח הדירה מוטב לעשות זאת בעזרתו של מודד בתים.

המדידה שהוא יספק לכם תהיה מדידה שאותה ניתן יהיה להציג לאדריכלים, קבלנים ואפילו רשויות מקומיות. אחרי שתבינו מתי תזדקקו למודד פנים כבר לא יהיו לכם עוד ספקות בעניין הזה.

מדידות פנים
מדידות פנים

מודד פנים הוא איש מקצוע מיומן

כמה כבר מסובכת יכולה להיות מדידת פנים? את השאלה הזו ככל הנראה שאלתם את עצמכם בשלב כזה או אחר. הנטייה הטבעית לחשוב כי אין צורך להזמין מודד דירות מוסמך כדי להבין מהו הגודל של הדירה או הנכס.

המציאות מלמדת אותנו כי רק מודד פנים ידע לספק את תמונת המצב הנכונה והמדויקת. אנשי מקצוע אחרים שלא התנסו בשירותי מדידה אינם יכולים להעניק לכם את מבוקשכם בצורה מספקת.

אנו ממליצים לכם לא להתפשר, כך לא תמצאו את עצמכם חוזרים כל פעם לאותה הנקודה. טוב לדעת שמלאכת המדידה נעשתה על ידי בעל מקצוע שמכיר את העולם הזה על בוריו.

הוא יבצע את המדידה עם הכלים המתקדמים שנמצאים ברשותו ואיתם הוא רגיל לעבוד. נדגיש כי גם מי שמציג את עצמו כמודד מגרש לא בהכרח ידע לבצע מדידת פנים.

מדידת פנים – מתי בדיוק תזדקקו לה?

לפני שאתם רוצים להזמין מודד פנים בדקו אם זה לאחד מהצרכים הללו:

מדידת לבדיקת תשלום ארנונה

יש כאלה שמזעיקים מודדים מוסמכים על מנת שיבצעו מדידת ארנונה כדי לגלות את שטח הדירה בפועל כדי לנסות להוזיל את תשלום הארנונה. תשלום הארנונה הוא נגזרת של מדידת שטח הדירה כולל השטח החיצוני.

ככל ששטח הדירה יהיה גדול יותר, כך תשלום הארנונה עולה בהתאם. בדיקה נוספת של שטח הדירה יכול לגלות כי התשלום אינו תואם לשטח הדירה האמיתי.

מדידת דירות לפני מכירת דירה

מעוניינים למכור את הדירה שברשותכם? חשוב שתדרשו את המחיר המדויק ביותר עליה. לכל דירה יש את השטח שלה, השטח של הדירה ישפיע גם על המחיר אותו תוכלו לדרוש.

מודד פנים יסייע לכם להבין מהו שטח הדירה וכמה באמת תוכלו לדרוש עליה. ללא מדידת פנים אינכם יכולים לדרוש מחיר גבוה ללא שום הצדקה.

מדידת פנים לפני קניית דירה

מצאתם דירה שמצאת חן בעיניכם? זה כבר דבר משמעותי שיכול לקרב אתכם לרכישה. גם אם מחיר הדירה נשמע לכם הגיוני, יהיה עליכם לדעת כי לא מנסים למכור לכם חתול בשק.

מדידת פנים רלוונטית לקונה כדי לדעת כי שטח הדירה זהה לשטח אותו המוכר אמר לכם טרם הרכישה.

מדידות פנים טרם שיפוץ הדירה

הזמנת מודד פנים צריכה להיעשות גם לפני שמתחילים פרויקט שיפוץ של דירה. אין דבר יותר משמח מאשר לשפץ את הדירה החדשה ולהפוך אותה לדירה חדשה לכל דבר ועניין.

אך כדי שתוכלו להתחיל את העבודה ולתכנן את השיפוץ יחד עם אדריכל מקצועי חובה לבצע מדידת בית לפני שיפוץ על מנת לדעת את שטח הפנים באופן מדויק.

מדידת פנים לעיצוב ושיפוץ
מדידת פנים לעיצוב ושיפוץ

מדוע חשוב לבצע מדידת פנים?

מדידת פנים על ידי מודד פנים חשובה מכיוון שהיא יכול לסייע לכם במספר מישורים. המישור הראשון יהיה לתכנן בצורה נכונה ומדויקת את השיפוץ או הבנייה שמצפה לכם.

ללא תכנית מדידה תתקשו לבחור מאיפה להתחיל את המלאכה ואילו מידות של רהיטים להביא. לאחר שתבצעו מדידות אדריכליות תוכלו סוף כל סוף לגבש את התוכנית הסופית.

מי שלא יבצע את התוכנית לאחר מדידת פנים ימצא את עצמו מדשדש במקום ולא מתקדם. כל העבודה הקשה עשויה לרדת לטמיון כאשר תגלו שהמידות של הרהיטים והחפצים לא תואמות לצורך הקיים.

מודד פנים משתמש בציוד מתקדם

מעוניינים לפנות למודד פנים לצורך מדידה מקצועית? עליכם לדעת כי הוא יגיע אליכם עם ציוד מתקדם לצורך ביצוע המלאכה. המון מודדי פנים משתמשים עדיין בציוד מיושן, כזה שלא נותן את תמונת המצב המדויקת.

זוהי הסיבה שבגללה כדאי לכם לפנות לחברת רויאל מדידות שעושה שימוש רק בציוד חדיש. בזכות הציוד המתקדם המדידות עצמן נעשות במהירות, התוצאות גם יהיו מאוד מדויקות.

לפני שהמודד יתחיל לבצע מדידת פנים תבחנו היטב באיזה ציוד הוא משתמש ומה בדיוק הוא אמור לעשות עימו. יש לכם את הזכות לבחור מודד פנים על פי הסטנדרטים והקריטריונים שהכי חשובים לכם.

מדידות פנים מחיר
מדידות פנים מחיר

מהו תעריף מדידות על ידי מודד פנים?

מהו מודד לבית פרטי מחיר? העלויות של מדידת בית לפני שיפוץ משתנה בהתאם לפרמטרים שונים. עליכם להבין כי מדידה מקצועית חייבת להיעשות על ידי חברת מדידת פנים מיומנת.

המחיר יכול להתחיל מ-2,000 עד 3,500 ש"ח כל עוד מדובר על מדידה סטנדרטית. אך אם מדובר על דירה רחבת היקפים הסכום יכול לנוע בין 3,500 עד 5,500 ש"ח. אנו מציעים לכם לבחון היטב את מחירון המדידות בשוק לפני שתסגרו עם מודד פנים.

תעריף מדידות יכול להשתנות כפי שאתם מבינים מכל מיני פרמטרים שחובה להכיר אותם מבעוד מועד. עם ההיכרות תוכלו לבחור מודד לבית פרטי מחיר הוגן שגם יספק לכם את התמורה הרצויה ולא יאכזב אתכם.

איך בוחרים חברת מדידות פנים?

רוצים לבחור חברת מדידת פנים שתעשה את העבודה? עליכם לחפש אחר מודד פנים שיש לו המלצות. כלומר מודד מוסמך שאנשים רבים מרוצים מהשירות שהם קיבלו ממנו.

אם אנשים היו מרוצים מהשירות שקיבלו, אין סיבה שגם אתם לא תהיו בדיוק באותו המקום. אך חוץ מהעניין הזה, עליכם לבחון מהן מדידות פנים מחיר מטעם אותה חברה.

לכל חברה יהיה את המחירון שלה, המטרה תהיה לדעת כי אינכם מכניסים ראש בריא למיטה חולה. חברה המציעה מדידת פנים צריכה להצטייד בציוד משוכלל שיאפשר לכם להבין ממה מצבכם.

הביאו את עצמכם למצב בו אינכם מכניסים את עצמכם בלית ברירה אל תוך פלונטר שיהיה קשה לצאת ממנו.

חברת מדידות פנים
חברת מדידות פנים

רויאל מדידות – מודד פנים זמין לשירותכם!

מדידת פנים לא חייבת להיות מסובכת, אם אתם מחפשים חברת מדידות פנים רויאל מדידות כאן לשירותכם. חברה מיומנת ומקצועית שעוסקת בתחום המדידות כבר מעל 15 שנה.

החברה מגיעה עם המון לקוחות מרוצים שמקבלים שירותי מדידה על בסיס קבוע. החברה מעניקה שירות בפריסה ארצית, הצוות יגיע למקום בו אתם נמצאים ללא שום בעיה.

אם כל זה לא משכנע אתכם לבחור ברויאל מדידות, חשוב להדגיש כי החברה עושה שימוש רק בציוד מדידה מתקדם. מהיום זה קלל בצע מדידות פנים – מזמינים את המומחים של רויאל מדידות.

5/5 - (36 דירוגים)

מאמרים נוספים