רויאל מדידות

מודד מוסמך זמין עכשיו!

מודד קרקע

תהליך הבנייה הוא תהליך ארוך וסיזיפי המצריך עבודה מאומצת וממושכת במישורים רבים. אך כל בר דעת מבין כי מודד קרקע הוא אחד מאנשי המקצוע החשובים ביותר בתהליך הזה. ללא מדידת קרקע מדויקת יהיה קשה עד כמעט בלתי אפשרי להתחיל את הליך הבנייה. בואו להכיר את תפקידו של מודד מוסמך וכיצד מבצעים מדידות קרקע.
מודד קרקע

☑️ מודד קרקע מוסמך עם רישיון

☑️ מדידת קרקע להיתר בניה

☑️ מודד קרקעות לטופס 4

☑️ זמינות מידית ומחירים הוגנים.

☑️ להצעת מחיר ממודד קרקע:

חייגו עכשיו 077-9967404 📞

מודד קרקע – זה מה שחשוב לדעת!

מדידת קרקע יכולה להתבצע רק על ידי מודדים מוסמכים עם ידע והבנה בתחום. אל תנסו לבחור באדם שלא עבר את ההכשרה המתאימה או לקחת את המושכות לידיכם.

רק אחרי שתפנו לחברת מדידות ניתן יהיה להתחיל לחשוב על הצעד הבא בתהליך הבנייה. אף קבלן ואף אדריכל לא יבצעו את עבודתם בלי שתגישו להם תכנית מדידה מפורטת ומקצועית. זה מבחינתם הבסיס לתחילת העבודה, גם בשבילך זוהי אמורה להיות הנקודה הבסיסית.

היתרונות של עבודה עם מודד קרקע הם שאתם יודעים שהאחריות נמצאת בידיים הכי בטוחות שיש. אחרי מדידות קרקע תוכלו להפוך את החלום שלכם למציאות ולבנות את בית החלומות שלכם.

מדידת קרקע
מדידת קרקע

הזמינו מדידת קרקע לפני תחילת הבנייה

הטעות הכי נפוצה תהיה להזמין מודד מוסמך בעיצומו של תהליך הבנייה. זה נכון שעדיף לבצע מדידה מקצועית בשלב מאוחר מאשר להימנע ממנה לכל אורך התהליך. אך תזכרו כי הזמן משחק תפקיד מהותי, כזה שחובה עליכם לקחת אותו בחשבון לכל אורך הדרך.

מדידת קרקע בשלב מוקדם תאפשר לכם לדעת כי אתם עושים את הבחירות הנכונות מההתחלה ועד הסוף. אם תזכרו בשלב מאוחר לבצע את המדידה, לא תמיד היא תהיה אפקטיבית בדיוק באותה המידה.

הכנת מפת מדידה להיתר תאפשר לאדריכל לדעת את מצב הקרקע בפועל. כל החלטה שאתם עושים בתהליך הבנייה חייבת להיות החלטה נכונה ומדויקת, מפת המדידה נועדה בדיוק לשם כך.

עם הנתונים הללו לא יהיה ספק כי אתם תוציאו מהשטח את מירב התועלת ותנצלו כל פיסת קרקע פנויה.

מודד קרקעות מוסמך
מודד קרקעות מוסמך

איך בוחרים מודד קרקע מוסמך לביצוע מדידות?

4 פרמטרים שצריך לבדוק לפני שאתם מזמינים שירותי מדידת קרקע

מודד קרקע עם רישיון בתוקף

כל מי שמציע שירותי מדידת קרקע חייב להגיע עם רישיון מודד בתוקף. אינכם אמורים לסמוך על אנשי מקצוע שאין להם רישיונות שמעידים עם הסמכתם.

הרישיון מהווה את החותמת לכך שאותו בעל מקצוע למד את התחום ויודע כיצד למדוד בצורה הכי מקצועית ומדויקת שיש.

המלצות מצד לקוחות מרוצים

מדידת נכס או מדידת קרקע צריכות להיעשות על ידי מודד מגרש שמגיע עם המלצות. לקוחות מרוצים ישמשו כאישור לאמינותו ולניסיונו של אותו אדם שמציע את שירותיו.

אם אתם מוצאים מודד קרקע מוסמך שאין לו המלצות רבות סימן שהוא לא עושה את המוטל עליו כמו שצריך.

מדידת קרקע במחיר שפוי

מחיר מודד קרקע הוא דינמי, לכל אחד יש את היכולת לקבוע כמה הוא דורש על עבודתו. המחיר מצד אחד צריך להיות כזה שמשקף את העבודה שאיש המקצוע עושה.

מצד שני אל תשלמו ביוקר מבלי שתהיה לכך הצדקה, שווה תמיד לעשות השוואת מחירים בין מודדי קרקע שונים.

זמינות מיידית לביצוע המדידה

אם ברצונכם להתחיל את פרויקט הבנייה במהרה יהיה עליכם לבצע מדידת קרקע בהקדם האפשרי. לכל מודד קרקע יהיה לוח זמנים שונה, עליכם לדעת זאת טרם הבחירה עצמה.

תחפשו אדם שיספק לכם שירותי מדידה מקצועיים בזמן שמתאים לכם. זמינות מיידית תהיה עדיפה על פני מודדי קרקע שיעכבו אתכם מאוד.

מי מוסמך לבצע מדידת קרקע באתר בנייה?

תיקחו בחשבון כי כדי שיהיה ניתן להתחיל את מלאכת הבנייה חובה להגיע עם תכנית מדידה מפורטת. זה שיש המון בעלי מקצוע שמציגים את עצמכם כמודדי קרקע אינה אומרת דבר.

עליכם לבחון מיהו אותו מודד קרקע ומה ההסמכה שאיתה הוא מגיע לפני הכל. השאיפה הטבעית תהיה לבחור את האיש הכי מנוסה לביצוע המשימה הקריטית הזאת.

גם הקבלנים וכל אנשי המקצוע האחרים שיגיעו לעבוד בשטח ירצו לדעת שאדם מנוסה מדד את הקרקע. תוכלו לקבל המלצה מראש על חברה או פרילנסר שמבצעים מדידות הנדסיות בשטחי בנייה.

על מדידת קרקע אינכם יכולים להתפשר, לא משנה אם לקחתם את ההוצאה הזו בחשבון או שלא.

מודד קרקעות מחיר
מודד קרקע מחירים

מודד קרקע זול? לא מציאה גדולה!

הגיע הזמן לשים את הדברים על השולחן ולהזהיר מפני הזמנת מודד קרקע זול שלא מתחייב על איכות. ניתן למצוא מודדי קרקע שיספקו הצעת מחיר מדידה זולה ויתנו בתמורה שירות ברמה הנדרשת.

אך באופן עקרוני ישנם אחרים שמציעים הצעת מחיר זולה כדי למשוך את הלקוח ותו לא. עליכם לדעת כי תקבלו שירות מדידת קרקע על פי הסטנדרטים הכי מחמירים שיש. ברגע שזה יקרה תדעו כי אתם במקום הנכון שיאפשר לכם להמשיך את תהליך הבנייה ללא עצירות.

אם הצעת המחיר הזולה לא ניתנת על ידי מודדים מוסמכים עליכם לקחת זאת בסימן שאלה. לרוב תגלו כי הצעת המחיר האטרקטיבית מביאה איתה המון בעיות שהייתם מגלים בהמשך הדרך.

מהו המחיר הממוצע למדידת קרקע?

אין מחיר ספציפי למדידת קרקע, עליכם לדעת כי לכל מודד קרקע יהיה את המחירון שלו. לכן שווה לכם לבצע השוואת מחירים בין מספר מודדי קרקע, ולקבל מכל אחד מהם הצעת מחיר שונה.

כמה עולה מודד קרקע? המחיר יכול להתחיל מ-2,000 ש"ח על מדידת שטח קטן בצורה בסיסית למדי. אך אם מדובר על שטח גדול ורחב ואולי אף על סט מדידות המחיר יכול להגיע גם למחיר של 6,000 ש"ח.

כפי שאמרנו אל תיתנו למחיר של מדידת קרקע להנחות אתכם את מי לבחור לטובת ביצוע המשימה. המחיר הוא עוד נדבך אחד מיני רבים שיהיה עליכם לשים אליו לב ולהכניס אל תוך שיקול הדעת.

מודד קרקע מחיר
מודד קרקע מחיר

מדידת קרקע באמצעות צילום אוויר

כיום קיימות שיטת רבות למדידת קרקע, עליכם לחפש את שיטת המדידה הכי מתקדמת. אורתופוטו צילום אוויר הפכה להיות בשנים האחרונות לאחת מהבחירות הכי פופולאריות.

משרד מדידות בוחרים בשיטה הזו כי היא משלבת בתוכו דיוק מצד אחד, ומצד שני גם מהירות גבוהה. מודד קרקע שבוחר להשתמש בשיטה הזו נעזר ברחפנים שנותנים תמונה של השטח כולו.

רחפן צילומי אוויר יודע לחשב באמצעות המערכות המתקדמות שבו את שטח הקרקע. המודד שנמצא על הקרקע ומטיס את הרחפן דואג לקבל תמונה ממספר זוויות שונות.

כך ניתן לדעת בדיוק מהו הגודל של המגרש או הקרקע אותם מודדים מבלי ללכת לאיבוד. אם כבר מבצעים מדידת קרקע מוטב כי היא תהיה הכי מדויקת והכי קונקרטית שיש.

רויאל מדידות – מודד קרקע בלחיצת כפתור!

צריכים להזמין מודד קרקע אליכם לשטח טרם תחילת הבנייה? עם רויאל מדידות אתם יודעים שיש לכם אל מי לפנות כבר עכשיו. החברה היא אחת מחברות מדידת קרקע היא מנוסות שיש עם רזומה של 15 שנה בתחום.

כפי שאמרנו החברה משתמשת באמצעי מדידה מתקדמים שנותנים תמונת מצב נכונה ואמינה. כל אנשי הצוות המועסקים בחברה הם מודדים מוסמכים המבצעים מדידות קרקע על בסיס קבוע.

רוצים להזמין חברת מדידת קרקע עד אליכם? תפנו לצוות החברה עוד היום!

5/5 - (36 דירוגים)

מאמרים נוספים