רויאל מדידות

מודד מוסמך זמין עכשיו!

משרד מדידות

משרד מדידות הוא הכתובת עבורכם בכל פעם שתרצו למדוד שטח של דירה, משרד או אפילו שטח. במשרד מועסקים מודדים מוסמכים אשר נדרשים להעניק שירותי מדידה עם ציוד מתקדם. לצוות המשרד יש את הידע ואת הניסיון להעניק לכם את תמונת המצב בשלמותה. מה אתם צריכים לדעת לפני שתפנו למשרד המספק שירותי מדידה?

משרד מדידות
משרד מדידות

☑️ משרד מדידות מוביל עם ניסיון

☑️ ייעוץ עם מודד מוסמך ללא עלות.

☑️ משרד מודדים עם אחריות

☑️ זמינות מידית ומחירים הוגנים.

☑️ להצעת מחיר ממשרד מדידות:

חייגו עכשיו 077-9967404 📞

משרד מדידות – ביצוע מגוון מדידות מדויקות

החיפוש אחר חברות מדידה אינו סתמי, אנשים מבינים כי הם אינם יכולים לבצע מדידות באופן עצמאי. מדידה של שטח אינה פשוטה, גם אם יש ברשותכם ציוד מתקדם. יהיה עליכם לשים לב לכל מיני עניינים שונים, כאלה שיכולים לשנות את התוצאות באופן מהותי.

משרד מדידות יהיה מוסמך לבצע מגוון רחב של מדידות לכל צורך שהוא, תוך התחשבות במשתנים השונים. המשרד יכול להעניק שירותי מדידת נכסים לצורך ארנונה או מדידות להיתר בניה.

השירות שתקבלו מהמשרד יהיה הרבה יותר שכיח ממה שאתם בכלל מעלים לעצמכם על הדעת. אל תגרמו לעצמכם לקבל שירותי מדידה באופן נמוכה, זה ישפיע עליכם לטווח הקצר והארוך.

מתי צריך לפנות למשרד מדידות?

יכולות להיות התלבטויות רבות בכל הנוגע לפנייה למשרד מדידות. מתי תצטרכו לפנות אליו? נדמה כי פונים אליו רק כאשר ישנה בעיה רצינית בכל הנוגע למידות של שטח הקרקע או המבנה.

אך למען האמת יכול להיות שתצטרכו לפנות למשרדי מדידה מוקדם ממה שאתם מעלים על הדעת. לחברת מדידות יהיה עליכם לפנות כאשר ישנם חיובי ארנונה גבוהים שאינם מתכתבים עם המציאות.

אופציה נוספת תהיה לפנות למשרד מדידות לפני תחילתו של פרויקט בנייה מכל סוג שהוא. גם אם בא לכם לשפץ את הבית הקיים מוטב כי תקבלו מדידות מדויקות שיאפשרו לכם לבנות תוכנית מפורטת ומדויקת.

זה הזמן שלכם לחפש מהנדס מדידות שיאפשר לכם לדעת כי אתם בידיים הכי טובות שיש.

משרד מדידות והנדסה
משרד מדידות והנדסה

למה חובה להזמין מודד מוסמך עם רישיון?

הרישיון צריך להיות בתוקף ומטעם מפ"י (המרכז למיפוי ישראל)

מדידה מדויקת ומקצועית

לא משנה כמה תרצו לבצע מדידות מדויקות בעצמכם, אין לכם את הידע כיצד לעשות זאת. כמו שאינכם מתקנים בעיות בבית לבד, כך אין סיבה שתבצעו מדידות באופן עצמאי.

מודד דירות מוסמך יספק לכם שירותי מדידה מקצועיים, מדויקים ואמינים. עם התוצאות תוכלו לגשת לרשות המקומית ולבצע מנעד רחב של פעולות.

מינימום כאבי ראש עבורכם

מודד קרקע יהיה האיש הנכון עבורכם מכיוון שהוא יחסוך לכם הרבה מאוד כאבי ראש.

האם יצא לכם לנסות לבצע מדידת שטח ללא משרד מדידה? המשימה הזו תדרוש מכם מאמץ רב, ולא תמיד היא תסדר כפי שאתם רוצים. לחברת המדידה יש את הרצון האמיתי להוריד מכם את המעמסה הכבדה מהכתפיים.

שירותי מדידה מהירים ומדויקים

מדידת דירות יכולה לקחת זמן, בטח אם אתם תחליטו לבצע אותה באופן עצמאי. משרד מדידות מעסיק אנשי מקצוע שמתעסקים עם מתן שירותי מדידה על בסיס קבוע.

לא רק שהצוות יבצע את המדידות בצורה מדויקת ונכונה, אלא גם יעשה זאת במהירות מבלי לעכב אתכם יתר על המידה.

שירותי מדידה לכל צורך שהוא

לכל משרד מדידות יהיו את השירותים שאותם הוא מעניק ללקוחותיו באופן קבוע. אך מה שאתם צריכים לדעת זה שדרך חברות מדידה תוכלו לקבל מגוון שירותים.

אינכם צריכים לפנות למספר אנשי מקצוע שונים או לוותר על המדידה המדויקת שהכי מתאימה לכם. בין אם תצטרכו מודד שטחים לארנונה, לבניה או לשיפוץ, משרד המדידות יהיה כאן בשבילכם.

משרד מדידה
משרד מדידה

כך מזהים משרד מדידה מומלץ

שאלתם את עצמכם איך תוכלו לדעת לאיזה משרד מדידות לפנות? הרי בכל עיר תוכלו למצוא מגוון רחב של מודדים מוסמכים, כל אחד מהם יציע לכם את שירותיו. המשימה החשובה ביותר שלכם תהיה לדעת אל מי לפנות, עניין שאינכם יכולים להטיל לגביו דופי.

המלצות רבות מלקוחות קודמים

מהנדס מדידות צריך להיות כזה שיש לגביו קונצנזוס מהלקוחות שקיבלו ממנו שירות עד כה. המלצה על חברת מדידות תסייע לכם לדעת כי אתם בוחרים במשרד הנכון לביצוע המשימה. חברת מדידות מומלצת תהיה כזו שתוכלו לסמוך עליה לבצע את המשימה מההתחלה ועד הסוף.

התמקצעות בכל מגוון סוגי המדידות

מעבר להמלצות של משרד מדידות יהיה עליכם לבחון אילו סוגי שירותים הוא מציע. הרי משרדי מדידה שמציעים כמות מוגבלת של שירותים עשויים להגביל אתכם בהסתכלות קדימה.

עליכם לדעת כי אתם שמים את האחריות על חברת מדידות שתעניק לכם כל מה שרק תצטרכו. המחיר גם יכול לסייע לכם לדעת אל מי אתם פונים, ומה בדיוק אתם הולכים לקבל.

חברת מדידות זולה תעניק שירות באיכות נמוכה, בכל זאת המחיר משפיע על העבודה עצמה. כדאי לכם לחפש משרד מדידות שיגבה מכם מחיר הגיוני אך גם אטרקטיבי אודות השירות הניתן לכם.

באיזה ציוד משתמשים משרדי מדידות?

ההבדל העיקרי בין מדידה שנעשית על ידי משרד מדידות לבין מדידה שנעשית באופן עצמאי קשורה לציוד. הציוד שבו ישתמשו הצוות של משרד המדידות יהיה מתקדם ומשוכלל מאוד.

השאיפה תהיה לקבל תמונת מצב מדויקת, כזו שאי אפשר להטיל לגביה דופי. הציוד הוא ציוד שמצד אחד נותן תמונת מצב מדויקת, מצד שני מקל מאוד על העבודה.

מהסיבות הללו מוטב כי לא תשימו את האחריות בכל הנוגע למדידות על כתפיכם. מדידות גאודזיה או כל סוג אחר של מדידות על ידי חברת מדידות מנוסה יהיו הבחירה המוצלחת. בחירה שתביא אתכם בדיוק למקום בו אתם צריכים ורוצים להיות.

משרדי מדידות
משרדי מדידות

מדידה מקצועית תהיה משתלמת

לא סתם אנו מפצירים בכם לפנות למשרד מדידות לצורך קבל שירותי מדידה. גם אם נסתכל על העלות אותה תשלמו מדובר על הוצאה שאמורה בהמשך לחזור אליכם.

מדידה מקצועית על ידי מודד מגרש מוסמך תאפשר לכם לבצע את הפרויקט כולו בצורה מדויקת. אם לא תעשו טעויות במהלך הבנייה, החיסכון הכספי שתגרמו לו יהיה מהותי.

גם אלה שמזמינים מודד מוסמך למדידת שטח דירה יכולים למצוא את עצמם חוסכים לא מעט. אם אתם משלמים בכל חודש סכום כסף גבוה על ארנונה, ישנו סיכוי כי מדובר על טעות. משרד מדידות ימדוד את שטח הדירה ויבדוק את הנתונים הנמצאים אצל הרשות המקומית.

המחיר שתצטרכו לשלם למשרד מדידות

זוהי הפעם הראשונה בה אתם מזמינים משרד מדידות? מוטב כי תבינו מראש כמה תצטרכו לשלם. הבעיה העיקרית היא שהעלות משתנה כל הזמן. אם תרצו לקבל שירותי מדידה יחד עם שירותי מיפוי, תאלצו לשלם מעבר למה שתכננתם באופן עקרוני.

לכן תיקחו את המחירים שנציג אותם כאן כהמלצה ולא כמשהו מחייב או חד משמעי. מחירי מדידות לרוב ינועו בין 1,500 ש"ח עד 6,000 ש"ח עבור שירותי מדידה סטנדרטיים ובסיסיים. בכל פעם שתוסיפו דרישה או תבקשו בקשה מיוחדת יהיה עליכם לדעת כי המחיר צפוי לעלות בהתאם.

עלויות משרד מדידות
עלויות משרד מדידות

מה חובה לשאול משרדי מדידות לפני תחילת העבודה?

אל תמהרו להזמין מודד מוסמך מטעם משרד מדידה, לפני שווידאתם את הדברים הללו:

האם המשרד נותן אחריות על המדידה?

השאלה הראשונה שיהיה עליכם לשאול משרד מדידות נוגעת לאחריות שלו כלפי המדידה. כפי שאנשי מקצוע אחרים נותנים אחריות על העבודה שלהם, גם משרדי מדידה אמורים לעשות זאת.

הם אמורים להרגיע אתכם בכל הנוגע לבעיות שעשויות להתעורר בהמשך הדרך בנוגע למדידה לא מקצועית.

תוך כמה זמן תתבצע מדידת הדירה?

קשה מאוד להעריך על רגל אחת תוך כמה זמן תסתיים המדידה על ידי אותם מודדים מוסמכים. מה שכן יהיה עליכם לדעת כי השירות לא יתארך הרבה מעבר למה שאתם מתארים לעצמכם.

בו בזמן תרצו לדעת כי המדידה תעשה בזמן שאתם בבית כדי שתוכלו לפקח עליה. הביאו את עצמכם למצב בו אתם יודעים הכל טרם תחילת העבודה.

כמה תצטרכו לשלם על המדידה?

העלות אותה גובה משרד מדידות משתנה בהתאם לסוג העבודה אותה הוא יבצע. אך עדיין לפני שהצוות יתחיל את העבודה יהיה עליכם לדעת כי מדובר בעלות שתוכלו לעמוד בה.

אין דבר יותר מתסכל מאשר לדעת כי הינכם מחויבים לשלם עלות גבוה על שירותי מדידה. ניתן למנוע זאת כאשר מבצעים תיאום ציפיות מבעוד מועד.

משרד מדידות מורשה
משרד מדידות מורשה

משרד מדידות מקצועי ומורשה – רויאל מדידות

זקוקים לשירותי מדידה על ידי משרד מדידות שמבין עניין? רויאל מדידות זוהי הכתובת שלכם. חברת מדידות מנוסה המציעה מגוון רחב של שירותי מדידה במקום אחד. לצוות המשרד יש ניסיון עשיר במתן שירותי מדידה, החברה פועלת כבר מעל 15 שנה.

הצוות של המשרד פרוס בכל הארץ ונותן שירות מדידה בכל עיר בהתאמה אישית למבוקשכם. אם כל זה לא מספיק, ברויאל מדידות עושים שימוש במכשור מתקדם לצורך ביצוע המדידות בדירה או בקרקע.

צוות המדידה שלנו מורכב ממודדים מוסמכים ומיומנים ביותר עם ניסיון רב בתחום המדידות.

המודדים אצלנו עוברים הכשרות והשתלמויות על ציוד חדש על מנת להישאר מעודכנים בכל טכניקות ובטכנולוגיות המדידה העדכניות ביותר כדי להבטיח דיוק מירבי.

כדי להזמין שירותי מדידה ממשרדנו, תוכל לפנות אלינו עם הדרישות הספציפיות שלכם וסוג המדידה הדרוש.

אנו נדון בפרטי הפרויקט שלך, נספק הצעת מחיר ונקבע תאריך למדידה בהקדם האפשרי.